šport

12 futbalových pocitov na YouTube, ktoré v skutočnom živote zlyhali

Neexistuje lepší, informatívnejší a definitívny spôsob, ako si pozrieť to najlepšie z YouTube hráča.

Také sú pravidlá. A vždy fungujú. Hlúpe.

To samozrejme nie je pravda. To najlepšie zo služby YouTube je skvelý spôsob, ako nás zabaviť, a môžu nás nadchnúť možnými presunmi počas toho dlhého letného obdobia, ale mali by ste ich vidieť na vlastné riziko.

Chcieť získať späť hráča, ktorého ste nikdy predtým nevideli, nie je zlý nápad, ale ak týmto balíkom YouTube príliš veríte, ich sledovanie môže byť nebezpečná cesta.

Päť- alebo desaťminútové klipy, nechutná hlasná hudba a málo grafiky môžu z každého priemerného hráča urobiť svetovú triedu. Keď ich spojíme, môže sa to zdať ako úplná skautská správa, ale nie je to tak. Väčšinou ďaleko od nej.

Subkultúra YouTube balíčkov bola objavená v posledných rokoch a fanúšikovia sa pomaly zmierujú s predstavou, že YouTube obsahuje balíčky. Ale nie sú mŕtvi a pochovaní, každý diel je vytvorený pre selekciu hráčov, ktorí zlyhali v reálnom živote, napriek tomu, že sú v päťminútovej sekvencii videní ako svetový hráč.

Známe tváre od mien po nostalgiu, GIVEMESPORT Najväčším vrcholom vo futbale je zostavenie zoznamu obchodníkov.

12. Mikuláš Pepe

Podpísaný v Arsenale za približne 72 72 miliónov v roku 2019, transferový poplatok a YouTube Highlights Reels priviedli každého k presvedčeniu, že Arsenal objavil diamant.

Odvtedy Pepe utrpel najväčšiu porážku v Premier League, mal takmer 15 miliónov libier a pod vedením Michaela Artetu nedokázal nájsť ani uncu. V každom prípade zlý hráč, ale niekto, kto sa musí vážne vyhýbať žiare reflektorov.

LONDÝN, Anglicko – 8. mája: Juniora Leeds United Firbo Arsenal Nicolas Pepe z Arsenalu videli počas zápasu Premier League medzi Arsenalom a Leeds United 8. mája 2022 na Emirates Stadium v ​​Londýne v Anglicku. (Foto: Ryan Pierce / Getty Images)

11. Stephen L. Sharawe

Mohawk Spike Up, Long Sleeves a FIFA Ultimate Team Card splnili sny, pretože El Sharavi bol jedným z prvých veľkých hráčov sociálnych médií v roku 2010.

Je známy najmä ako mladík v AC Miláno a v online komunite je dobre známy pre svoje balíčky dobrých funkcií a to najlepšie z FIFA 12. Odvtedy je World Peter len priemerným krídelníkom Serie A, momentálne v Ríme. Nie je to zlé, ale nie blízko k očakávaným úrovniam. Všetky.

READ  ONLINE: ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok (Fortuna liga)

10. Mikuláš Bentner

Pri pohľade na Bentnerov osemminútový set bude každé netrénované oko počítať s tým, že je jedným z najlepších a najkompletnejších útočníkov svetového futbalu. On je pravý opak.

Arsene Wenger sa preslávil cez Arsenal koncom 2000 a začiatkom 2010 a veľký dánsky priekopník sa veľmi rýchlo stal pamätníkom svojho hashtagu #DareToBendtner pre jeho slabý výkon, mimoriadny reklamný kúsok a výborný uzol. Po zlej pôžičke pre Juventus sa Bentner vrátil do Škandinávie a hral za Punteslica a Championship, kým v roku 2019 odišiel do dôchodku.

Turín, Taliansko – 1. decembra: Nicolas Bentner z Juventusu sleduje zápas Serie A medzi Juventusom a Turín FC na štadióne Juventusu 1. decembra 2012 v talianskom Turíne. (Foto: Valerio Pennicino / Getty Images)

9. Yasin Ben El-Mhanni

El-Mhanni je dôkazom toho, aké silné môžu byť zbierky YouTube, a prichádza s veľkou silou a veľkou zodpovednosťou. Newcastle, ktorý videl zdvojenie tela Neymara a Cristiana Ronalda v reklamách, podpísal v roku 2016 nezverejnenú sumu po skúškach s niekoľkými tímami Premier League po tom, čo si získal popularitu pre svoje online talentové šou.

El-Mhanni bol nazývaný ‚neligovým Mahrezom‘ pre jeho severoafrické dedičstvo a talentovaný talent, ale v profesionálnej hre nedokázal úplne zodpovedať Moniquere. O dva roky neskôr po pôsobení v Schondorph opustil Newcastle a v roku 2022 sa vrátil do semi-profi.

8. Lucas Bageta

Okamžite nasledovali Kakáove prirovnania, keď vyšlo najavo, že Milan podpísal mladého brazílskeho útočného stredopoliara s talentom, výškou a všetkými technikami sveta.

Pockett mal ako mladá hviezda všetok humbuk vo svete okolo seba a vďaka balíkom je ľahké pochopiť prečo. V Miláne neuspel, ale po prestupe v roku 2020 opäť našiel nohy vo Francúzsku s Lyonom. Jeho ďalší krok určí, či chce byť hráčom YouTube alebo skutočnou hviezdou.

Bucketta kontroluje loptu v AC Miláno
Miláno, Taliansko – 3. novembra: Lucas Bagota z AC Miláno kontroluje loptu počas zápasu Serie A medzi AC Miláno a SS Lazio v Štúdiu Giuseppe Mesa v Miláne v Taliansku 3. novembra 2019. (Foto: Marco Lussani / Getty Images)

7. Kerlon

V roku 2000 sa Kerlon preslávil vydávaním videí, ktoré ukázali poburujúci a neuveriteľne mimoriadny talent, známy ako ‚Seal Triple‘. Brazílčan by si prešiel loptou ponad hlavu, aby sa vyhol obrancom a v roku 2008 prestúpil do Interu.

READ  Svojich 40. narodenín sa nedožil: Slovenský futbalista narazil do stromu a na mieste zomrel

Jeho smiešna technika videla jeho meno spojené s mnohými hlavnými stránkami, ale bola rovnaká ako to, čo dostal Inter Kerlen. V roku 2011 sa vrátil do Brazílie, v roku 2012 bol v Japonsku a po práci v Spojených štátoch, na Malte a na Slovensku odišiel v roku 2017 do dôchodku.

Opustí Romelu Lukaku Chelsea? (futbalová terasa)

6. Andreas Pereira

Nastal moment, keď fanúšikovia Manchestru United kričali, že mladý Pereira by mu mal dať šancu v prvom tíme, keď videl vrcholy zosmiešňovania hráčov na mládežníckej úrovni.

Hoci je známe, že má šmrnc a solídny priamy kop, nikdy nebol preložený. Hral v prvom tíme, ale rýchlo videl jeho hĺbku a potom bol poslaný na hosťovanie do Brazílie, kde ho United nedokázali predať.

Andreas Pereira v Manchestri United
Londýn, Anglicko – 20. októbra: Andreas Pereira z Manchestru United počas zápasu Premier League medzi Chelsea FC a Manchester United na Stamford Bridge 20. októbra 2018 v Londýne v Anglicku. (Foto: Catherine Ivy / Getty Images)

5. Denilson

Jeho výkony za domácu Brazíliu a národný tím viedli ľudí k presvedčeniu, že Tennyson bol skutočným svetovým beatom – a že ním na chvíľu bol.

Real Betis z neho v roku 1998 urobil najdrahšieho hráča na svete, za jeho služby zaplatil 25 miliónov. Bezvýsledne však ukončil svoju nekonečnú cestovateľskú kariéru, ktorá ho zaviedla do Brazílie, Saudskej Arábie, Spojených štátov, Vietnamu a Grécka. YouTube by spôsobil rozruch, keby tam bol dnes.

4. Freddie Adu

Opäť, ak by sa Aduova kariéra dostala do dnešného rozsahu, jeho vrcholy v mladosti by padli na seba a podpísali by ho hlavné európske strany. Aj tak to robili v roku 2000.

Adu preslávil zmluvu s DC United v roku 2004 vo veku 14 rokov a mnohí ho prezývali ‚Next Pele‘. Nie je ťažké pochopiť, prečo zlyhal. Hral futbal v Americkej Ant League a krajine, akú si viete predstaviť, a ani zďaleka sa nepriblížil tak, ako sa očakávalo. Od roku 2021 je bez klubu bez odchodu do dôchodku.

READ  Tréner St. Mirren Andy Webster chváli „kúzelnú“ hrdinku Petera Urminského za víťazstvo v mladých kúzlach Kelty Harts
Vo veku 14 rokov sa upísal tímu DC United
Útočník DC United Freddie Adu opustil ihrisko v Chicagu 29. júna 2005. Adu nestrelil v druhom polčase žiadne góly, pretože DC United prehrali 4:3 s Chicago Fire. (Foto: A. Messerschmidt / MLS)

3. Hashim Mastur

Mastur bol definíciou futbalistu YouTube, ktorý začal svoju kariéru výlučne na základe skutočnosti, že bol virálnym, talentovaným mladým mužom. Maroko bolo každou senzáciou na YouTube a Milan sa rozdelil s 500 000 eurami a podpísal ho vo veku 14 rokov.

Potom začal zlyhávať, zle si vybral kreditné kúzla a v rokoch, keď vyrastal, nehral žiadny futbal, a preto teraz naposledy hrá v talianskom treťom kole, má 22 rokov. Ten chlapec, ktorý bol ohromený reklamami je dávno preč. .

2. Zásady spoločnosti Yannick

Polly je veľmi zapojená do humbuku na YouTube a je známy tým, že zdieľa kompilácie o sebe na sociálnych sieťach. Ak ich nemôžete poraziť, pridajte sa k nim, však?

Jeho najlepšie kúzlo prišlo v Crystal Palace a v tej chvíli sa zdalo, že Poliaci sú pripravení stať sa špičkovou hviezdou s akýmkoľvek iným talentom. Často to však zachádzal príliš ďaleko a v roku 2016 neuspel po prestupe 25 25 miliónov do Evertonu. V súčasnosti hrá s Kekurom Risborom v tureckej superlige.

Polly sa počas hry za tím Crystal Palace prevaľuje cez loptu
LONDÝN, Anglicko – 13. augusta: Yanick Poles z tímu Crystal Palace hrali v akcii počas zápasu Premier League medzi Crystal Palace a West Bromwich Albion 13. augusta 2016 v Selhurst Park, Londýn, Anglicko. (Foto: Alex Broadway / Getty Images)

1. Ricardo Quaresma

Quaresma, muž s najlepším prihrávkou na vonkajšiu nohu zo všetkých futbalových zápasov, vytvoril hlavne život špičkových kotúčov.

Quaresma, ktorý sa v priebehu rokov preslávil svojim trikom miliónov hitov online, vytvoril 80 klobúkov pre Portugalsko, no najlepšie roky svojej kariéry strávil v Porte a Besiktase a keď sa mu naskytla príležitosť, nedokázal efektívne zmeniť svoje schopnosti a talent. Tento rok opúšťa Vittoriu Guimaraes a je voľným hráčom.

Kvíz – pomenujte tieto ikony Serie A z 90. rokov


Novinky teraz – športové správy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close