2. deň Roundup Euro Hockey Championship III, ženy, Libovi

Druhý slnečný deň sa začal prerušeným a presunutým zápasom medzi Ukrajinou a hostiteľským tímom Slovinska.

Ukrajina-Slovinsko 14-0

Ukrajina odstúpila z Majstrovstiev sveta v hokeji 2019 II, kde prišli vyhrať. Hlavný tréner Ukrajiny Svitlana Mahaeva povedal: „V minulom roku sme nemali hokej a sme radi, že sme opäť na dobrej ceste. Hráči a zamestnanci sú potešení, že si môžu hokej opäť vychutnať, a EHF odviedla skvelú prácu, keď pokročila v týchto udalostiach.

Súťaž nie je náročná, brilantná taktická príprava a veľa ťahov „na jeden dotyk“ dáva ukrajinskému tímu ľahké víťazstvo, konečné skóre 14 – 0. Slovinský kapitán Andreja Rituper nevzdáva celý zápas do posledného zápasu. druhý. To sú duchovní diváci, ktorí chcú vidieť od každého hokejistu.

Góly 5 gólov v poli (Ševčenko Julia), 4 góly z poľa (Leonova Karina), 2 góly z poľa (Krovska Olha), 1 gól z poľa (Honzarenko Olha), 1 gól z pokutového kopu

Slovensko v Portugalsku 1-6

Druhý zápas dňa prináša dobré prekvapenie – vyhrajte majstrovstvo, pretože portugalský tím, ktorý sa po dlhšej prestávke zúčastňuje na podujatí žien, sa tu ukázal s jasným odkazom. Ide o ich prvé medzinárodné podujatie pre všetky ženy. Toto je druhé euro hokejové podujatie, ktoré sa bude konať v rovnakom mieste na Slovensku, v Lipovskom.

V prvých 15 sekundách sme už videli prvý gól Claudie Fidelko. Počas celého zápasu mal portugalský tím kontrolu. Mali 4 trestné rohy, ale nič necítili. Tím Slovenska mal zároveň 5 trestných rohov a na konci 3. štvrtiny strelil prvý gól z PC.

V 4. štvrtine sa Slovensko pokúsilo streliť ešte aspoň jeden gól, ale portugalskí obrancovia boli na to dobre pripravení. Konečný výsledok 6 – 1, góly: Portugalsko 3 góly v hre (Ledesma Mariana), 2 góly v hre (Bruce Sinia), 1 gól v poli (Fidelco Claudia), 1 gól zo Slovenska Trestný kop

READ  "Najväčšie zbrane IFBB": 291-librové roztrhané slovenské zviera opustilo kulturistický svet kvôli obvineniam z Photoshopu

Švajčiarsko proti Turecku 3-2

Posledný deň sa konal medzi dvoma silnými tímami, Švajčiarskom a Tureckom. Tieto tímy proti sebe hrali naposledy v roku 2017 a konečný výsledok 2 – 1 vyhralo Turecko.

Turecký tím bol v roku 2019 vyradený z majstrovstiev Európy v hokeji II. Zápas sa začína agresívne, pretože oba tímy prijali taktiku „vysokého tlaku“, ktorá im pomohla streliť prvé góly v prvej štvrtine.

Na začiatku 2. štvrtiny strelila Elena Dres fantastický gól a do polčasu zvýraznila Švajčiarsko.

V 3. štvrtine sa turecký tím ujal vedenia v hre, po 10 minútach vyrovnali stav zápasu na 2 – 2, 4 minúty po konci zápasu Švajčiarsko strelilo konečný gól a vyhralo 3 – 2.

Skóre gólu: Švajčiarsko 1 gól z poľa (Tresh Elena, Pahler Nele), 1 gól z pokutového kopu (Stamps Sophie). Turecko 2 góly z pokutového kopu (Goldkin Fatma Sangol)