šport

2021 Majstrovstvá sveta juniorov v hokeji, ukážka, rozpory

Začína to vyzerať ako Vianoce, čo znamená, že preteky majstrovstiev sveta juniorov v hokeji 2021 sú v kúte. Každoročný turnaj je najväčším turnajom hokejistov do 20 rokov na svete a tento rok sa uskutoční v kanadskom meste Edmonton, na ktorom sa zúčastní 10 národov (dve divízie).

Všetky tímy vstúpili do bubliny v Edmontone, ale pozitívne testy COVID nútia niektoré krajiny, aby sa izolovali do 24. decembra. Organizátori a tímy musia urobiť veľa práce, aby sme to zvládli, ale sme len pár pražcov a jedny z najlepších a – najzábavnejších – hokejov.

Zápasy predkola sa začnú na Štedrý deň a potrvajú až do Silvestra. Po hre každý s každým postúpia najlepšie tímy 4 v každej divízii do štvrťfinále od 2. januára. Zápas o zlatú medailu sa uskutoční v utorok 5. januára o 21:30 EST.

Rozpory, aby sme vyhrali 2021 WJHC

Tím (Tím) Rozpory, aby sme vyhrali 2021 WJHC Rozpory poraziť tím
Kanada (A) -110 -303
Rusko (B) +337 +165
USA (B) +447 +175
Švédsko (B) +562 +200
Fínsko (A) +1 000 +250
Česká republika (B) +2 900 +1 200
Švajčiarsko (A) +3 800 +2 000
Nemecko (A) +4 500 +2 200
Slovensko (A) +8 600 +4 000
Rakúsko (B) +24 400 +15 000

Kto je najradšej v zápase s 2021 WJHC?

Keď váš zoznam vyplní prvých 20 kôl z predchádzajúcich dvoch draftov NHL, je ľahké pochopiť, prečo tím Kanada stávkuje. Kanada vyhrá zlato prvýkrát od roku 2009 a získa celkovo 19. titul.

Je zrejmé, že celkový výber Alexisa Lafriniera od roku 2020 by bol opäť veľkým plusom. Ale aj bez nastupujúcej superhviezdy má tím Kanada dosť vysoký talent.

Knicks viedol ich kapitán a Kirby Touch, člen NHL Chicago Blackhawks. Holanďan, ktorý v drafte NHL 2019 skončil na 3. mieste, mal v klube NHL 23 bodov zo 64 zápasov a premiérovo sa predstaví na turnaji. Doc postavil hrad v konkurenčnom pásme spolu s Connorom Sari (Calgary Flames) a Philipom Tomasinom (Nashville Predators) a ovládol dvojicu intra-squadových hier. Môže to byť kanadská linka typu „go-to“ v deň sviatku vianočných.

READ  Slovenská zostava Euro 2020: Kompletná 26-členná zostava pred turnajom 2021

Kanada má na papieri podrobný zoznam a dostatok útočných schopností, aby mohla ľubovoľne skórovať, ale mohlo by to byť jedno z najlepších obranných tímov na turnaji. Minulý rok inkasoval tím Kanada dva alebo päť gólov v piatich zo svojich siedmich zápasov a brankár Joel Hofer ukladal zápasy proti gólom – proti priemeru a percentuálnemu podielu. Hoffer sa tento rok nevráti, ale všetci traja z kanadských brankárov, všetci s medzinárodnými skúsenosťami, dostanú šancu zažiariť na domácom snehu, pretože tréneri cítia, že by žiadny brankár nemal jazdiť.

Nezaškodí, keď všetkých 14 funkcionárov turnaja budú Kanaďania. To nie je veľmi priaznivé, pretože títo dôstojníci sú trénovaní rovnakým štýlom hry, ako je tím Kanady zvyknutý. Na tieto deti bude vyvíjaný veľký tlak, ale človek by si myslel, že hra v bubline by tlak znížila. Aby sme to všetko vyhrali, museli sme pri čísle -110 zhodiť pár vianočných dolárov pre najlepší tím v súťaži.

Ste najlepší svetový juniorský hokejový pretekár v komunite Covers?

Kryty, ktoré poskytujeme našim používateľom, sú integrované do aplikácie Petrigal Exkluzívna súťaž S nad 3 000 Byť prekonaný – cena 2 000 vrátane prvej ceny!
Pridať sa teraz!
Táto súťaž je otvorená iba pre obyvateľov Kanady.

Na koho sa pozerať dozadu v roku 2021 WJHC?

Tím USA skončil vlani na Premier League 3: 1 SU (jediná prehra bola s Kanadou), ale vo štvrťfinále vypadlo Fínsko 1: 0. Absencia hviezdneho útočníka bolí Nicka Robertsona (Toronto Maple Leaves), ale tímy Stars and Lines majú veľmi skúsený zoznam zápasov a môžu sa pochváliť silným Goldingom.

Center Trevor Zegras (Anaheim Ducks) doviedol tím USA v minulom roku k piatim zápasom. Spolu s ním budú perspektívni Montreal Kanaďania RW Cole Covefield a center Alex Durkot (L.A. Kings). Tím USA je jedným z 6 najlepších útočných tímov turnaja a má sedem priekopníkov, ktorí sa vrátili z minulého roka.

READ  Paolini v Riske živé prenosy a predpovede pre slovinské otvorené 2021

Tím USA je iba vracajúcim sa obrancom a bude bez Alexa Vlasica (Chicago), ktorý si však pre nedostatok skúseností s blueline postavil do záhybov. Brankár Spencer Knight (Florida Panthers) nastúpi vo svojom treťom zápase U20 a v roku 2020 zaznamenal SV 0,914. Do zápasu prichádza po zaznamenaní dvoch priamych shutoutov na Boston College.

V plus-peniazoch na víťazstvo v divízii (+175) a na slušných +447 na víťazstvo v turnaji má tím USA nejaké rozumné rozpory pre tím so skúsenosťami a cieľom vyhnúť sa najhorším výsledkom roku 2020.

Kto je naživo, aby porazil 2021 WJHC?

Fínsky tím by sa mal ľahko ocitnúť v oboch divíziách a postúpiť do štvrťfinále, ktoré by mohlo byť pred Nemeckom, Švajčiarskom a Slovenskom. Fíni vyhrávajú divíziu +250, čo je druhý najlepší kurz po tíme Kanada.

Fínsko zvíťazilo od minuloročného finále a ak sa im tentoraz podarí získať pozitívny zápas vo štvrťfinále, mohlo by v skutočnosti skončiť druhé v divízii. Už sme len dva roky od posledného fínskeho šampionátu v roku 2019 po tom, čo sme vo finále porazili Rusov – turnaj sa konal aj v Kanade.

Veľkou súčasťou úspechu tímu bude brankár Joel Blomkivist (Pittsburgh Penguins). Fínsky 18-ročný hráč je tretím brankárom, ktorého sa tento rok ujal draft, je to 2: 0 SU, s 1,50 GAA a SM. 0,914 SV pre karburátor ligy je najlepšia fínska liga v tejto sezóne.

Na čele ofenzívy je Anton Lundell (Florida), 19-ročný priekopník celkového výberu 12. v roku 2020, ktorý je štvrtý v lige proti mužom. Najlepšou kombináciou hráčov kvalifikovaných v drafte je nedostatok talentu v tomto fínskom tíme a tím vracajúcich sa korčuliarov môže ísť do fínskeho finále štyri alebo viac. +1 000, aby ste vyhrali všetko, čo môže byť najlepšia stávka na longshot na palube.

READ  Liga majstrov dnes - program, výsledky a tabuľky (streda)

Na ktorý tím by ste mali staviť na 2021 WJHC?

Iba dva ďalšie tímy získali vo svete juniorov viac zlata ako tím Švédska. 11-bodové predkolo bolo v uplynulom ročníku najlepším tímom, ktorý postúpil do play-off. Nepodarilo sa im uprieť tímu Ruska výhru o semifinále – predĺženie – o zlatú medailu. Tím Švédska získal zlato pre Edmonton so štvrtým najlepším kurzom (+562).

Vďaka COVID však musel tím zmeniť celý svoj trénerský štáb do Švédska, pretože po pozitívnom výsledku úvodného tímu nemohol vycestovať do Kanady. Okrem trénerov musel tím nechať doma doma štyroch kľúčových hráčov, vrátane najlepšej šance do roku 2021 Williama Ecklanda.

Švédi uvoľnili do roku 2020 hviezdneho gólmana WJC Huga Alfelta (Tampa Bay Lightning) 2,12 GAA a 0,924 SV%. Do bubliny nevstúpi so svojimi najlepšími vecami, pretože v tejto sezóne drží 3,4 GAA s rekordom SU 4: 6 pre HV71 vo švédskej hokejovej lige.

Tím Švédska nezískal od roku 2012 zlatú medailu, keď hral vo veľmi ťažkej základnej časti a neporiadku s efektmi COVID. Pri +562 na získanie zlata sa domnievame, že existujú lepšie miesta na vloženie peňazí.

Kde môžem staviť na kontroverziu o 2021 WJHC?

Niektoré online knihy a kasína budú spochybňovať kurzy a rekvizity majstrovstiev sveta juniorov v hokeji do roku 2021. V Kanade je Petrigal našou obľúbenou knihou o športe pre rozpory 2021 WJHC. Pozrite sa teraz a nájdite nezrovnalosti 2021 WJHC.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close