Technológie

3DS eShop Spotlight – Attack of the Monsters piatok!

Kto to vytvoril?

Je to vydanie úrovne 5 ako súčasť experimentálnej série Gilt02 vyvinutej spoločnosťou Millennium Kitchen s Aquaria.

Aký je predpoklad?

Dizajnérka Kass Ayabe Moje letné prázdniny Sláva dostala voľnú ruku, aby vytvorila krásnu, nostalgickú poctu dlhým detským letám. Presnejšie povedané, je to roztomilé, odľahčené dobrodružstvo odohrávajúce sa na vidieku Toyko na začiatku 70. rokov.

Hráte za Sota, chlapca, ktorý trávi čas zbieraním a skúmaním kariet príšer, zbieraním „glimov“, hraním kartových hier s priateľmi, riešením bezstarostných záhad a diskusiami o nadchádzajúcom, titulnom útoku.

Prečo hrať?

Je to preto, že ide o skvele vyzerajúce, nízkotlakové, stimulujúce malé dobrodružstvo, ktoré, ak máte nejakú náklonnosť ku kultúre kaiju alebo nostalgiu za neozbrojeným vidieckym šarmom mnohých filmov a hier Ghibli, ako je Shin San, zanechá vo vás hrejivé fuzzy. : Profesor a ja na letných prázdninách (ďalší spoločný Millenium Kitchen).

Okrem toho, ak nebudete dávať pozor, o pár dní zmizne z predaja a je to exkluzívna platforma 3DS!

Koľko to stojí?

7,99 $ / 7,19 GBP / 7,99 EUR. Stále nie ste presvedčení? Fešák Felix z Nintendo-Life sa chce s vami porozprávať…


„Tak prečo si to neuložiť do piatku, Gavin? Menší nadviazanie, kámo!“ Pozrite, chceme vám to vopred pripomenúť a poskytnúť vám 24 hodín. Friday Night Friday Monsters Strike – Chcete byť pripravený a nie zúfalo sťahovať, keď slnko počas týždňa zapadne, však?

Čoskoro sa vrátime s ďalším odporúčaním pre eShop 3DS alebo Wii U Táto séria „odpočítavania“.. Dajte nám vedieť nižšie, ak to už máte vo svojej zbierke a podeľte sa o svoje myšlienky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close