šport

4-3-3 United Predicted Series vs Arsenal v Newcastli

Abbottine, Newcastle, Anglicko – 8. februára: Kieran Tripper z United oslavuje svoj tretí gól počas zápasu Premier League medzi United a Evertonom v Newcastle 8. februára 2022 v St James‘ Park v Newcase v Anglicku. (Foto: Stu Forster / Getty Images) 4. úradník používa obrázky poskytnuté nasledujúcou filmovou spoločnosťou: Getty Images (https://www.gettyimages.de/) Imago Images (https://www.imago-images.de/)

Newcastle United sa stretne s Arsenalom v St James‘ Park v pondelok večer v nádeji, že sa na domácej pôde rozhodne pozitívne. 13. mája budú Gunners čeliť úhlavným rivalom Tottenhamu Hotspur 3:0 pri drvivej prehre 5:0 s Manchestrom City.

Eddie Howe Možno si vybrať rozostavenie 4-3-3 s určitými zmenami oproti minulému zápasu. Callum Wilson by mohol získať súhlas pre Chrisa Wooda v útoku, zatiaľ čo Kieran Tripper sa pravdepodobne vráti do základnej jedenástky.

4-3-3 United Predicted Series vs Arsenal v Newcastli

Bezpečnosť

Medzi žrďami za domácich bude aj naďalej pôsobiť Martin Dubrovka. Od slovenského ostrieľaného stopéra sa očakáva, že v pondelok predvedie silný výkon a získa čisté konto.

Očakáva sa, že Eddie Howe postaví do stredu Macbethovej zálohy obrannú dvojicu Jamal Lacelles a Dan Burn. Ich hlavným cieľom bude sledovať potenciálne príležitosti, ktoré môžu vedúci hráči Arsenalu vytvoriť.

Pravého krajného obrancu nahradí Kieran Trippier, ľavé krídlo doplní Matt Target.

Alan Saint-Maximin z United v Newcastli
Alan Saint-Maximin United z Newcastlu 8. mája 2022 počas zápasu Premier League medzi Manchester City a Newcastle United na Etihad Stadium v ​​Manchestri v Anglicku. (Foto Alex Livesey / Getty Images). 4. dôstojník používa obrázky poskytnuté nasledujúcou filmovou spoločnosťou: Getty Images (https://www.gettyimages.de/) Imago Images (https://www.imago-images.de/).

நடுக்களம்

Očakáva sa, že Jolinton a Sean Longstaff začnú na pozíciách v strede poľa, zatiaľ čo Bruno Guimaraes bude pôsobiť ako defenzívny stredopoliar. Obaja budú odhodlaní vytvoriť jasné príležitosti na strelenie gólu pre vedúcich hráčov.

Joe Villag by mal dostať miesto na lavičke, no v prípade potreby by mohol prísť v druhej polovici zápasu.

Útok

Miguel Almiron a Alan Saint-Maximin budú hrať pod pravým a ľavým krídlom a zastanú široké pozície.

Callum Wilson povedie v pondelok zostavu hráčov proti Arsenalu. Keď sa stretne s obranou, ktorá v posledných piatich zápasoch vo všetkých súťažiach inkasovala osem gólov, útočník bude dúfať, že sa jeho meno dostane do výsledkovej listiny.

4-3-3 United Predicted Series vs Arsenal v Newcastli
4-3-3 United Predicted Series vs Arsenal v Newcastli

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close