Ekonomika

4ka zlacňuje neobmedzený paušál. Ak platíte kreditnou kartou

Operátor upravuje cenu smerom nadol, ak zákazník program zaplatí kartou.

4ka oznámila, že od zajtra znižuje cenu programu Sloboda ∞ + pre zákazníkov, ktorí si nastavili automatickú platbu z platobnej karty. To platí pre nových aj existujúcich klientov.

„Každý nový zákazník, ktorý si kúpi SIM kartu a paušál Sloboda ∞ + na ktoromkoľvek predajnom mieste 4ka.sk alebo v e-shope 4ka.sk od 17. októbra 2020, ju získa za zľavu 20 eur za prvých 30 dní, “uviedla produktová manažérka 4s Andrea Čagalová.

Následne, ak klient pridá platobnú kartu prostredníctvom zákazníckej zóny alebo aplikácie, zaplatí za program 20 eur. Spravidla stojí 22 eur.

Výhody aj pre existujúcich klientov

Rovnaká výhoda platí aj pre starých klientov – dostanú tiež nižší poplatok po pridaní karty a nastavení automatickej platby za balík. „Táto ponuka platí až do odvolania pre všetky Slobody ∞ +, ktoré nie sú súčasťou balenia s mobilným telefónom,“ spresnila 4ka.

Zmena sa nedotkne pôvodných zákazníkov balíka, ktorí ho môžu naďalej využívať za 20 eur. Toto sú zákazníci, ktorí to dostanú aktivované do konca februára 2020).

Platí tiež v sieti konkurenta

Balíček Sloboda ∞ + je platný 30 dní. Obsahuje neobmedzené volania, SMS a 300 GB dát vo vlastnej sieti. Služby je možné využívať aj v sieti 3G spoločnosti Orange. Ale po 20 minútach máte operátora môže spomaliť službu pri 0,26 / 0,26 Mbit / s. Naozaj však prístupy až po 40 GB spotreby v sieti konkurenta.

4ka má spomaliť internet až na 40 minút dát v sieti konkurencie.

Prečítajte si tiež

4ka: Naozaj spomalíme 3G dáta v Orangei až na minútu 40 GB dát

S vysokou pravdepodobnosťou reaguje 4ka na vstup operátor Radosť od O2. Ponúka neobmedzený paušál za 20 eur s platbou kreditnou kartou. Dáta sú obmedzené na 10/10 Mbit / s. Po minúte 100 GB rýchlosť je znížená na 2/1 Mbit / s.

READ  Ropa z Perzského zálivu posunie ruskú cenu ešte viac - Denník E.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close