Ekonomika

4ka znižuje cenu o 2 € pri platbe kartou

Od 17. októbra 2020 prichádza operátor 4ka s novou ponukou na paušál SLOBODA NEKINČNO +. Existujúci aj noví zákazníci, ktorí si nastavia automatickú platbu kreditnou kartou, dostanú zľavu z ceny 2 €.

To znamená, že namiesto súčasných 22 eur budú platiť 20 eur mesačne.

Podľa oficiálneho vyjadrenia chce operátor v aktuálnej kampani motivovať zákazníkov k vytvoreniu účtu v samoobslužnej Mojej zóne a nastaveniu automatickej platby z platobnej karty.

Každý nový zákazník, ktorý si kúpi SIM kartu a paušál SLOBODA ∞ + na ktoromkoľvek predajnom mieste 4ky alebo v e-shope 4ka.sk, ju od 17. októbra 2020 dostane na prvých 30 dní za zvýhodnenú cenu 20 eur. To platí aj pri aktivácii paušálu cez mobilnú aplikáciu Moja 4ka, cez Moju zónu alebo cez SMS, “hovorí produktová manažérka 4ky Andrea Čagalová.

Aby si noví zákazníci udržali túto akciovú cenu, musia nastaviť platbu kartou.

Podľa zverejnených informácií ponuka platí pre všetky balíčky SLOBODA NEKINČNO +, ktoré nie sú súčasťou balíka s mobilným telefónom. 4ka uvádza, že žaloba je platná až do odvolania.

Ak sa zákazník rozhodne zaplatiť za svoju paušálnu sumu SLOBODA ∞ + automatickou platbou zo svojej karty, dostane ju každý mesiac iba za 20 eur, namiesto pôvodných 22.

Nová ponuka bude oficiálne dostupná pre všetkých zákazníkov od 17. októbra 2020. FREEDOM INFINITE + je jedným z najobľúbenejších balíkov v ponuke operátora.

Náš tip

READ  Vyskúšali sme kompaktný hybrid od Mercedesu, ktorý má zmysel

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close