šport

5 dôvodov, prečo veriť, že Kanada sa môže vrátiť

Ak Kanaďania získajú tento rok po rokoch 2015 (Praha) a 2016 (Moskva) druhýkrát za sebou zlatú medailu z majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji IIHF, bude to určite iná šablóna ako tá, ktorou sa riadili v Rige. .

V roku 2021 prehrali zverenci trénera Gerarda Galanda tri zápasy v rade, keď prehrali 2:0 s Lotyšskom, 5:1 s USA a 3:1 s Nemeckom, čím prvýkrát otvorili majstrovstvá sveta. Tento rok pod vedením Clauda Juliana mali tri dobré výhry, 5:3 proti Nemecku, 6:1 proti Taliansku a 5:1 proti Slovensku.

Medzi fanúšikmi od Vancouveru po Halifax je teda legitímny dôvod na optimizmus. Kapitán Thomas Sabot zopakoval tento pocit – opatrne a profesionálne.

„Najväčšou vecou pre nás ako tím je hrať jeden za druhého a komunikovať s rôznymi organizáciami. Na Slovensku sme vyhrali svetovú striebornú medailu 2019.“ Hráme hry. V súčasnosti sa snažíme zmeniť každú hru, ktorú hráme, a spôsob, akým ju chceme hrať. Zatiaľ to nie je v poriadku, ale ako môžete vidieť od prvej hry až doteraz, určite napredujeme.

Toto sú ešte prvé dni, ale existuje 5 dôvodov, prečo si veriť, že Kanada to môže zopakovať.

READ  Cameron Norie je jeden zápas od druhého titulu v kariére po tom, čo skončil vo finále Lyon Open.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close