Technológie

50-ročná Melanie Sykes odhaľuje svoje štíhle telo v legínach a neónovom outfite

Melanie Sykes (50) odhaľuje veľa postavy pri práci v neónovom outfite … po tom, čo porušila pravidlá blokovania návštevy svojho talianskeho priateľa (23)

V novembri porušila pravidlá blokovania po návšteve Benátok, kde sa mohla stretnúť so svojím talianskym priateľom (23).

Melanie Sykes bola dobre a naozaj za sebou, keď sa v sobotu v telocvični zapotila.

50-ročná moderátorka si so svojím osobným trénerom zapózovala na sklenenej selfie a predviedla svoju vytiahnutú postavu v neónových šatách a kožených legínach.

Wow! Počas sobotňajšieho tréningu so svojím osobným trénerom vyzerala Melanie Sykes nadšená, keď predvádzala svoju vytiahnutú postavu v neónových šatách a v kožných nohách.

Zdá sa, že Melanie bola nadšená, keď si užívala víkendové sedenie v telocvični a predviedla svoj ozdobný rám na športovom obložení.

Zviazala zámky za sebou a nechala pred sebou vlas, aby jej vytvarovala tvár.

Hviezda oslovila svoj súbor so štýlovým zlatým náhrdelníkom a vyzerala byť šťastná, keď v stoji so svojím trénerom vyjadrila úsmev.

Melanie napísala: „Ráno .. spálenie čokolády vyvolalo kalórie a získanie mojich endorfínov pomocou tohto fobiviktora .. dnes cvičíte? #Tréning #pt #gym #fitness #healthybodyhealthymind ‚

Ohromujúci: Moderátor v posledných mesiacoch zdieľa pravidelné fotografie svojho vzrušujúceho rámčeka s rukami v telocvični (na fotografii po nedávnom cvičení jogy).

Ohromujúci: Moderátor v posledných mesiacoch zdieľa pravidelné fotografie svojho vzrušujúceho rámčeka s rukami v telocvični (na fotografii po nedávnom cvičení jogy).

Stáva sa to po tom, čo hviezda porušila prísne pravidlá COVID-19 bez toho, aby bola izolovaná, keď odletela do Talianska za svojím priateľom s hračkou a vrátila sa do Londýna.

Melania, ktorá pricestovala do Condoleez Ricardo v Benátkach 21. novembra, odletela domov do Anglicka a 24. novembra pochodovala okolo Londýna.

Melanie zdieľala fotografie v hoteli The May Fair, na posteli a na potulkách ulicami.

READ  Chrome OS 97 začína nový 4-týždňový cyklus aktualizácií

Moderátor uviedol, že natáčal na vymyslenom mieste a IDN sa neskôr ospravedlnila za nedodržiavanie protokolu Govt-19.

Benátky: Melanie sa minulý víkend pobozkala so svojou priateľkou v Taliansku

Londýn: Zdieľal svoje fotografie v hoteli May Fair, o pár dní neskôr sa potuloval po uliciach

Štyri dni prestávky: Hviezda odletela do Talianska za svojím milovníkom hračiek, porušila prísne pravidlá COVID-19 a po návrate do Londýna koncom minulého mesiaca nebola izolovaná.

Aká je infekcia?  Po svojom návrate z Benátok minulý mesiac sa spoločnosť IDN Productions ospravedlnila za natáčanie s Melaniou bez dodržiavania protokolov COVID-19.

Aká je infekcia? Po svojom návrate z Benátok minulý mesiac sa spoločnosť IDN Productions ospravedlnila za natáčanie s Melaniou bez dodržiavania protokolov COVID-19.

„Streľba s Melanie Sykesovou bola vykonaná nesprávne, bez zohľadnenia požadovaného kódexu správania po ceste,“ uviedol hovorca vo vyhlásení.

„Neurobil sa úmyselný pokus o porušenie niektorého z pravidiel. Ospravedlňujeme sa za chybu a pripomíname našim tímom všetku vládnu etiku. „

V tom čase bolo Anglicko v poslednom týždni druhého národného výluky. Povolené boli iba nevyhnutné cesty a občanom bolo povedané, aby zostali doma.

Tí, ktorí museli vycestovať – ​​vrátane britských štátnych príslušníkov – potom museli byť izolovaní po dobu 14 dní.

Melania a jej 27-ročná gondolierka si v októbri užili šesťdňový románik v Benátkach po tom, čo zaplatil 72 dolárov za polhodinovú jazdu na svojej gondole.

V novembri sa na Instagrame podelila o zábery svojho romantického odchodu s Ricardom a pár si nedávno užíval deň na jazere Carta.

Schroeder: Potom sa spýtal nasledovníka s niekoľkými stúpencami po celých Benátkach - „Keby ste tam boli pred týždňom, ako by ste nemohli byť izolovaní?

Schroeder: Potom sa spýtal nasledovníka s niekoľkými stúpencami po celých Benátkach – „Keby ste tam boli pred týždňom, ako by ste nemohli byť izolovaní?

Reklama

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close