Technológie

8 videohier, ktoré vás odmenia za nič nerobenie

Autor: Jules Gill /

V tejto modernej dobe „vždy online a vždy k dispozícii“ sme boli svedkami úplnej erózie trpezlivosti.

Ak zásielka nie je doručená nasledujúci deň, je Nepríjemný Pre niektorých, keď ľudia neodpovedajú online, ľudí to úplne roztopí a znamená to, že sa v našej spoločnosti približujeme k bodu, kedy si nemôžeme oddýchnuť, alebo aspoň nerozumieme, čo je to skutočný relax. . Nič nerobiť, mentálne akceptovať, že nič nerobiť je v poriadku.

Našťastie existuje niekoľko hier, ktoré povzbudzujú hráčov, aby sa zastavili, premýšľali, počúvali a boli, či už ponúkaním odmien za trpezlivosť, odomykaním nových oblastí z meditácie alebo niekedy priamo porazením šéfa pre seba s tichou aurou.

Pozrime sa teda na časy, keď sa lepšie darilo tým, ktorí boli tichí, pasívni a odhodlaní.

8. Porazte hru! – Barney’s Hide and Seek

Keď vytvárate hru pre deti, prístupnosť a jednoduchosť by mali byť kľúčovými pojmami v dizajne úrovní.

Koniec koncov, malé deti budú potrebovať všetku pomoc, ktorú môžu dostať, keď sa pokúsia dokončiť videohru, s mozgom hlboko prepojeným s kapitalizmom prostredníctvom často trpkej jablkovej omáčky, Tlapkovej patroly a nekonečných reklám.

Avšak hra Barney pre Sega Genesis sa rozhodla zájsť s rukoväťou trochu priďaleko v tom zmysle, že by sa fyzicky roztrhla. Ak je hráč príliš dlho neaktívny, bude mu odobratá všetka kontrola.

Aký je ekvivalent „položenia kanvice“ pre batoľa, ak hráč odíde? Vyrušený? Ty si ten s**t? Plač, lebo sa o nich hovorí môcť Existuje sušienka, pretože ich mozgy sú vyrobené z explodovanej bublinkovej fólie, ako som povedal? Poďme na to, ak prestanú plakať a hrať sa s mozgovou bublinou, uvidia, že Barney skutočne dokončí úrovne za nich namiesto toho, aby sa pohyboval sám!

READ  Mario Party Superstars Prehľad ukazuje klasické dosky a minihry Eurogamer.net

Ak odložíte ovládač, táto hra sa skutočne dokončí sama! Hra má dokonca rýchlostný beh navrhnutý okolo ľubovoľného percenta, nazývaný No Controller Run, ktorý sa pozerá na ovládací panel. Doslova odstránené z konzoly.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close