Prečo Jacob Jacobs neštartoval za Poľsko – vyberie si ho Paul Sousa za Španielsko?

Jacobs Motor je zapojený do zrážky proti Španielsku túto sobotu

Dvadsaťdvaročný motorista v pondelok v Petrohrade podľahol poľskej Solvokii 2: 1 zo štartu poľského XI.

Muža Albiónu predstavili ako náhradníka druhej polovice v 85. minúte záložníka Leedsu Mathewsa Clichyho po vylúčení veteránskeho bojovníka Crescorsa Krischowiaka za dva zaznamenateľné priestupky v 62. minúte.

Bol to tvrdý štart pre Paula Sousu, ktorý bol obľúbeným favoritom na víťazstvo v zápase proti E-skupine skupiny 36. proti Solvacianom na svete.

Poľský manažér Paulo Sousa

Motor prekvapil odchodom zo základnej zostavy, keď sa stredopoliar v horúcich zápasoch výrazne predstavil pre Poľsko, okrem iného aj v marcovom góle proti Anglicku vo Wembley.

Sousa si tento zážitok vybral v pondelok, ale tento krok posunul späť portugalského trénera, ktorý sa teraz mohol vrátiť na svoju stranu v sobotňajšom rozhodujúcom zápase proti Španielsku, keď v pondelok večer viazal svoj úvodný zápas 0: 0 proti švédskemu tímu.

Motor zaujal svojim krátkym časom na ihrisku. V 88. min to bol jeho roh, ktorý minul poľského hviezdneho útočníka Roberta Lewandowského a potom akosi minul Kamilino kliknutie, ktoré mu neoznačene pošmykol v zadnej tyči.

Motor účelovo pokročil s dvoma oneskoreniami v slovenskom regióne.

Vďaka svojej zaujímavej cameo scéne bol Kryzhovic vyradený a motor Luisa Enriqueho proti Španielsku by mal stačiť na získanie jeho štartovacieho miesta.

Brankár Albiónu Robert Sanchez bude opäť na lavičke Španielov, pričom frustrujúcu remízu proti Švédom viedol viac športovec Enrique Bilbao ako David de Gea a Sanchez z Manchestru United.

READ  Šerif Hrdina Edmund Ado chce nahradiť muža UDT po neskutočnom víťazstve nad Realom Madrid v Lige majstrov