Živé vysielanie a predpoveď Ymer v. Molcan na rok 2021 Gstaad Open

Michael Yemer - Alex Molkon Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Svetová jednotka 94, Švéd Michael Yemer sa v pondelok 19. júla stretne v prvom kole turnaja GSAT Open 2021 so Slovákom Alexom Molkanom. Možnosti priameho prenosu tejto súťaže Michael Yemer v. Alex Molkon a jej ukážka, hlava na hlave a tipy, sú tu.

Chcete sledovať online živé vysielanie GSDOT 2021 online?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Na čele s Michaelom Yemerom proti Alexovi Molkonovi Head

Dvojica si predtým nikdy nehrala. Pôjde o prvý zápas medzi 22-ročným Švédskom a ročným starším slovenským tímom.

Prečítajte si aj toto:

Yemer je najmladší z bratov, ktorý hrával švédsky tenis

Yemer, najmladší z dvoch bratov, ktorý hrával profesionálny tenis, získal na turnaji Stockholm Open 2016 seniorský titul vo štvorhre so starším súrodencom Eliášom.

Porazený vo finále dvojhry detí vo Wimbledone v roku 2015 nastúpil v deviatich finále na juniorských turnajoch, pričom šesť z nich vyhral v kombinácii antukových a tvrdých turnajov.

Pred šiestimi týždňami na French Open porazil svetovú profesionálku č. 15 Gail Monfilsovú, ktorá sa zúčastnila tretieho kola French Open, čo je doposiaľ najväčší úspech jej kariéry.

To sa zhodovalo s jeho účinkovaním na Australian Open začiatkom tohto roka, kde sa dostal do tretieho kola.

Roland Garros sa najskôr kvalifikoval do Eastbourne, ale bol vyradený v prvom kole a potom vo Wimbledone sa po porážke staršieho Joea-Wilfrieda Tsongu v piatich setoch stal Felixom Agarom aliasim (druhý nasadený v Gistote),

Minulý týždeň utrpel sklamanie z prehry v prvom kole vlastného turnaja v Bastarde, prehral v troch setoch s Fínmi a Emilom Rucuvorym.

Belehradské finále Open Molkon dúfa, že získa formu späť

Molkan skončil v roku 2016 na druhom mieste s partnerom Hubertom Hurksom v kategórii austrálskych detských štvorhier.

READ  Vladimír Weiss st. skončil ako tréner Gruzínska: Prečo?

Začiatkom tohto roka sa však najskôr dostal do povedomia širšej verejnosti kvalifikáciou v Belehrade, a keď sa dostal do finále, cestou porazil Federica Delphonyho, až nakoniec podľahol Novakovi Djokovičovi.

Pokračoval v ňom až do finále podujatia Challenger v Českej republike v Prosteji, kde podľahol Argentíne Kórei z Argentíny na 77. mieste v dvoch setoch.

Momben sa nedokázal kvalifikovať vo Wimbledone, ale minulý týždeň sa kvalifikoval do hlavnej remízy v Hamburgu. Tam porazil Taliana Gianlucu Magera, ktorý sa umiestnil na 73. mieste na svete.

Jeho dva zápasy smerovali do troch setov v Hamburgu.

Ymer v Molcan Predikcia a tip

Aj keď je Yemer najviac bodujúcim hráčom, v posledných mesiacoch, najmä v antuke, bol v molánskej forme a má tendenciu zúčastňovať sa druhého kola.

2021 GSAT Open sa bude konať 19. – 25. júla. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.