Karin VD Minor Live Streaming & Prediction 2021 Indian Wells Open

Christian Karin proti Alex de Minor živé prenosy, predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

13. nasadený Chile Christian Currin bude v treťom kole Indian Wells Open 12. októbra 2021 proti 22. nasadenému Austrálčanovi Alexovi de Minarovi z Austrálie. Jeho ukážka, hlava na hlave a tipy sú tu.

Chcete sledovať online prenos 2021 Indian Wells Open online?

*Aktuálne podmienky:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo stávka za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Vedie Christian Karin proti Alex de Minor

De Minor porazil Karin na jedinom stretnutí na US Open pred dvoma rokmi.

Čítaj viac:

Karin uľahčuje posledné escopedo

Veľmi silný hráč na antuke, svetové číslo. 17 jednoznačne bojuje na tvrdých dvorcoch, ale v dvoch setoch porazil Američana Ernesta Escopeda a začal svoju kampaň v Indian Wells.

Na 13. mieste v turnaji bola Karin v prvom sete predĺžená o svetové číslo 178, ale Čile dominovalo na druhom mieste a zápas zvládlo za 7-5, 6-2 hodín a 35 minút.

Karin premenila 4 z 5 brejkbalov, pričom zachránila 1 z 3 v zápase. V druhom sete bol najlepší, keď pri svojom podaní stratil päť bodov a nehrozil mu ani jeden bod zlomu. V druhom sete získal 52% z celkového počtu bodov.

Vďaka víťazstvu sa tento rok zlepšilo auto na 3-6 na tvrdých dvorcoch a celkovo na 21-16. Jeho predchádzajúce ťažké víťazstvá na kurte prišli proti Norbertovi Kombosovi a Slovensku Alexovi Molkanovi v prvom kole US Open na Davisovom pohári. V druhom dvojhre v Davisovom pohári ho však vyrazil Combo.

Špecialista na antukový kurt drží tento rok rekord 15-9 na svojom preferovanom povrchu vrátane pretekov o titul v Santiagu. Jeho boje na ťažkých kurtoch však v tejto sezóne pokračujú, pričom v treťom kole sa od neho očakáva veľmi málo.

READ  Priamy prenos Basilashvili vs. Dzumhur a predpoveď na 2022 Montpellier Open

Fellow De Minor Towns, Austrálčan

22. nasadený Alex de Minor odštartoval svoju výzvu v Indian Wells v dvoch setoch tak, že v nedeľu zrazil svojho Alexandra Wukica.

Svetová jednotka číslo 27 potrebovala na víťazstvo v kvalifikačnom zápase 6: 4, 7: 5 hodinu a 35 minút.

Potom, čo obaja hráči slúžili počas prvých šiestich hier prvého setu, De Minor vyhral dva z nich po sérii troch prestávok. V ďalšej hre sa vydal na set, ale bol 0-3 na druhom mieste s Wukicom na sedačke, ale De Minor v neskorších fázach dopadol dobre, dvakrát prerušil wiki a zápas dokončil.

Víťazstvo bolo de Minarovou štvorzápasovou sériou prehier a jeho druhou od získania titulu v júnovom Eastbourne.

Vychytal titul Andalia a sezónu začal dobre a užil si slušný beh až do Eastbourne, ale potom už nemal formu, v Cincinnati vyhral iba jeden zápas a všetky ostatné úvodné zápasy prehral. V posledných troch zápasoch pred začiatkom turnaja v Indian Wells prehral s Taylor Fritzovou v úvodnom kole US Open a s Marcosom Gironom v 16. kole na pôde Mets a Sofie.

Karin v t Menšia predpoveď a tip

Karin nebola tvrdá dvorná hráčka, zatiaľ čo De Minor mal neskorý čas, takže by to bola veľmi zaujímavá bitka. De Minor však hrá svoj najlepší tenis na povrchu a je držiteľom štyroch titulov na tvrdých trávnikoch. Napriek jeho zlej forme sa dá očakávať, že vyhrá a postúpi.

2021 Indian Wells Open sa bude konať od 6. októbra do 17. októbra. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť si. Tu nájdete svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu.