šport

Agar-Aliasim vs Silic Live Streaming a predpoveď na Australian Open 2022

Felix Auger-Aliassime vs Marin Cilic Live Streaming, Predikcia
Image Credit: si.robi

Deviaty Felix Agar-Aliasim sa v pondelok 24. januára stretne vo 4. kole Australian Open 2022 s 27. nasadeným Marinom Ciličom. Hlava a tipy tu.

Chcete sledovať živé vysielanie Australian Open 2022 online?

*Živé vysielanie D & Cs:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo ak ste stavili za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Felix Auger-Aliassime proti Marin Cilicovi

Clichy vlani vo finále v Stuttgarte vytvoril proti Kanaďanovi rekord 3:0.

Čítaj viac:

Agar-aliasim má konečne ľahký výstup

Felix Agar-Aliasim, ktorý sa v prvých dvoch kolách Australian Open zahrabal hlboko do hry, napokon v sobotu poľahky odišiel, čím sa Brit Daniel Evans po druhýkrát rýchlo posunul do štvrtého kola turnaja.

Deviaty hráč zahral 16 es, premenil 7 brejkbalov v 6 prehrach a zachránil si všetky tri brejkové body, ktorým čelil, aby vyhral 24. balík 6-4, 6-1, 6-1 za hodinu a 53 minút. .

Ukázalo sa, že to bol najťažší prvý set, keď ho vyhrala kanadská hráčka s prestávkou v záverečnej hre tohto setu. Inšpirácia sa z tohto bodu úplne presunula do Agar-aliasim a prekonala svetovú 9. Britániu.

Semifinalista US Open 2021, ktorý mal ťažký štart do turnaja, potreboval tri hodiny a 40 minút na to, aby zdolal Fínska Emila Rusuuriho 6:4, 0:6, 3:6, 6:3, 6:4 v sete. Jeho hra v druhom kole bola ešte dlhšia a vyžadovala si štyri tajbrejky, kým porazil Alejandra Davydoviča Fokinu 7-6 (7-4), 6-7 (4-7), 7-6 (7-5), 7-19 hodín 19 6 (7-4) v minútach.

Auger-Aliassime, ktorý priviedol Kanadu k prvému titulu v ATP Cupe, aby naštartoval novú sezónu, teraz dúfa, že v Melbourne predvedie to najlepšie, keď v pondelok vyhrá prvú štvrtinu.

READ  Hodnotenie hráčov United v Newcastle Liama ​​Kennedyho – vrátane prekvapivého muža zápasu

Silic Shocks Rublev

Marin Čilič, finalista z roku 2018, ohromil v sobotu v 3. kole Andreho Rupleva, keď ôsmy raz v kariére postúpil do štvrtého kola Australian Open.

Clichy si vďaka tomu, že sa v dvoch zápasoch Adelaide od tohto roku po Grand Slam v dvoch dueloch Adelaide vyskytli v semifinále, udržal svoju horúcu formu v súťaži.

Od porážky Roberta Batistu Aguirra v treťom kole Australian Open 2020 je víťazstvo nad svetovou šestkou Rublevom prvým víťazstvom Siliconu proti hráčovi z top 10.

V intenzívnejšom a vášnivom zápase Chorvát nasadil impozantný útok a zaznamenal 55 víťazstiev a 24 es proti 38 víťazstvám a 17 esám Rubleva. Čilič prekonal Rusa štyrikrát v zápase, pričom nedokázal zachrániť ani jeden z troch brejkbalov, ktorým čelil.

Chorvátsko postúpilo 7:2 v roku 2022 sobotným víťazstvom. Svoju kampaň začal v utorok výhrou nad ekvádorským kvalifikantom Emiliom Gomezom 6:3, 6:1, 6:2 v sete. (8-6) Výhra v druhom kole.

Agar-Aliasim v. Silic Prediction and Tip

Auger-Aliassime je hráč na najvyššej priečke, no jeho bilancia proti 33-ročnému Chorvátovi vzbudzuje obavy. Čilič stratil iba jeden set proti Kanaďanom vo svojich troch stretnutiach a keďže je v Melbourne v dobrej forme, nemalo by byť prekvapením, že jeho víťazná séria proti Kanaďanom zostáva nedotknutá.

O Austrálčanku 2022 sa bude hrať od 17. do 30. januára. Tieto zápasy môžete sledovať tu a tipovať. Získajte svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu tu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close