Technológie

AirPods Pro 2nd Gen Smart Hearabes Usmej sa mi na tvári – Stacey na IoT

Teraz to Voľne predajné alebo voľne predajné načúvacie prístroje sú dostupné v Spojených štátoch amerických Rozhodol som sa prehodnotiť svoju sluchovú výzvu. Technicky mi bolo pripomenuté, aby som si to pozrel ešte raz. Moja žena vie, že niekedy má problém počúvať. Tiež so mnou rada pozerá televíziu, pretože ju stále žiadam, aby zvýšila hlasitosť. Tak som urobil nejaký prieskum a nakoniec?

Nekúpil som si OTC načúvací prístroj. Namiesto toho som si vybral Apple AirPods Pro druhej generácie za 249 dolárov A ich „počuteľná“ mantra.

Než budem pokračovať, je tu niekoľko odhalení. Nie som audiológ a ani nehrám na internete. S audiológom som sa ešte nestretol, aj keď sa na to v najbližších rokoch teším. Ak máte stratu sluchu alebo si myslíte, že by ste mohli mať stratu sluchu, mali by ste navštíviť vyškoleného odborníka.

S tým preč, vráťme sa k moderným ušiam!

Toto nie je moja prvá návšteva tohto sveta. V roku 2020 som si kúpil slúchadlá Nuheera IQ Buds Max. Rovnako ako Apple AirPods Pro, ani produkt Nuheera nie je klasifikovaný FDA ako načúvacia pomôcka. Skôr tieto PSAP alebo osobné produkty na zosilnenie zvuku. Hoci mi pomohli zlepšiť sluch, prestal som používať Nuheeru. Hlavným problémom je neočakávaná, niekedy uši trhajúca spätná väzba, najmä pri nabíjaní.

Je teda Apple AirPods Pro lepšou voľbou? Za mňa zatiaľ áno. Mal som len niekoľko menších problémov so spätnou väzbou, z ktorých žiadny nebol taký nepríjemný ako tie, ktoré som zažil. Mám oveľa viac ovládacích prvkov na jemné doladenie zvuku na základe rôznych scenárov.

Môže za to pokročilá technológia v novom produkte Apple.

Obrázok s láskavým dovolením spoločnosti Apple

Napríklad vlastný čip slúchadiel Apple H2 vzorkuje externé zvuky 48 000-krát za sekundu (V porovnaní so 700-krát za sekundu certifikovaných načúvacích prístrojov Phonak) a podporuje Bluetooth 5.3. Táto Audible druhej generácie vylepšuje prvú verziu pridaním zosilnenia zvuku pre prehrávanie médií; Funkcia, ktorá v pôvodnom modeli chýba Počas testu. A spracovanie zvuku, všetko vykonané rýchlosťou blesku interne v slúchadlách, je prispôsobené mojej miernej až strednej strate sluchu.

READ  Model fotoaparátu Galaxy S23 Ultra zanecháva S22 Ultra a Pixel 7 Pro v prachu

Pomocou aplikácie na testovanie sluchu tretej strany som bol schopný nahrať svoj audiogram do iPhone a tvarovať zvuk na základe výsledkov mojich testov.

Použil som Aplikácia na testovanie sluchu Mimi Pokiaľ ide o moje testovanie a audiogram, s týmito predbežnými výsledkami:

Aplikácia mmi ukazuje, akú veľkú stratu sluchu mám a na akých frekvenciách. V mojom prípade sú horné frekvencie výzvou. Moja žena nemá nízky hlas ako Morgan Freeman, čo vysvetľuje, prečo mám často problém ju počuť.

Vyzbrojený svojím audiogramom som ho zdieľal so svojím iPhone a potom som stlačil nastavenia dostupnosti v systéme iOS. Tu je úplná sekcia pre AirPods Pro s úplnými možnosťami a funkciami:

  • Vlastnosti slúchadiel: Tu môžete vyladiť prichádzajúci zvuk pomocou audiogramu alebo si môžete vybrať z možností vyvážený tón, rozsah hlasu a jas. Existujú tri úrovne stimulácie jemným zvukom.
  • Transparency Mode: Možnosti tu zahŕňajú externé zosilnenie zvuku a úrovne tónov medzi tmavým a jasným; Tie v podstate zosilňujú basové a výškové frekvencie. V tomto režime môžete povoliť, zakázať a ovládať mieru redukcie okolitého hluku.
  • Zosilnenie konverzácie: Táto voliteľná funkcia zosilňuje reč osoby, ktorej čelíte, najmä keď máte na sebe AirPods Pro; Prial by som si mať túto schopnosť na preplnenom veľtrhu spotrebnej elektroniky pred niekoľkými týždňami.

Upozorňujeme, že tieto fotografie sú prevzaté z môjho iPadu a nie z môjho iPhone, aby sa zobrazilo viac informácií s menším počtom obrázkov:

Hoci slúchadlá AirPods Pro nie sú certifikované načúvacie prístroje, určite počujem lepšie. Raz v noci o piatej som napríklad počul každé slovo v rozhovore s manželkou a synom. To sa nikdy nestane. Pozeral som so synom televíziu a nastavil som si nižšiu hlasitosť, ako má zvyčajne moja žena. Hra sa neustále menila, pretože všetky rozhovory zneli sviežo a nahlas.

READ  CD Projekt Red hovorí, že pracujú na opravách pre PC aktualizáciu The Witcher 3

Dizajn do uší od Apple ma takmer odrádza, pretože sa mi nepáčia veci v zvukovode. Po vybalení z krabice však dobre zapadajú s prekvapivo malými gumenými náušníkmi. Apple v balení obsahuje oveľa viac veľkostí. A pohodlne ich môžem nosiť asi päť hodín. Myslím, že to nie je možné.

Spomenul som, že táto skúsenosť trvala päť hodín, pretože to je zvyčajne, keď AirPods indikujú slabú batériu. To môže byť nevýhodou, pretože ľudia so sluchovými potrebami ich nosia nepretržite počas dňa. Bezdrôtové nabíjateľné puzdro AirPods Pro však pridáva ďalších päť plných nabití spolu s UWB rádiom na nájdenie stratených slúchadiel. Svoje teda nosím podľa potreby: keď sa bavím s manželkou alebo pozerám obsah. Kým bola v kancelárii a ja som pracoval v inej miestnosti, vložil som AirPods do nabíjacieho puzdra.

Obrázok s láskavým dovolením Eargo

Urobil som malý prieskum o možných načúvacích prístrojoch a certifikovaných načúvacích prístrojoch. predpokladal som 799 dolárov Jabra Enhance PlusRovnako ako aj Najnovšie sú slúchadlá Sony CRE-E10 za 1 299 dolárov, čo sú OTC načúvacie prístroje. Aj ja som skoro stlačil spúšť Produkt Eargo za 2 950 dolárov, momentálne sa teší z predaja 350 dolárov. Avšak po zhliadnutí Toto video je audiológom, ktorý testuje originálny produkt AirPods Pro A čítať toto Nedávny článok o funkciách vylepšenia sluchuS dobrými výsledkami som minul veľmi málo.

Celkovo som ohromený tým, ako fungujú slúchadlá AirPods Pro Mám aj svoje špecifické poruchy sluchu. Prvýkrát som všetko počul v rozhovore, mal som úsmev na tvári a manželka si to ani nevšimla. Každý je iný, samozrejme. Po určitej strate sluchu budem potrebovať certifikované načúvacie prístroje. Zatiaľ si myslím, že v najbližších rokoch budem pokrytý najnovším inteligentným slúchadlom od Apple.

READ  Rozpútala sa druidská trieda Balturovej brány 3

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close