Technológie

Akčná RPG platforma Metroid Dread Vibes „Trinity Fusion“

Nezávislý vývojár Angry Mod Games oznámil svoju nadchádzajúcu akčnú RPG platformu Trinity FusionAktuálne je naplánované jeho vydanie v roku 2023 „na PC a konzoly“. V čase písania nemáme úplné potvrdenie, že to bude zahŕňať Switch, ale prinajmenšom je to vysoko možné.

Vďaka špičkovým technológiám, futuristickým prostrediam a robotickým tvorom nám celková atmosféra štartovacieho traileru určite veľa pripomína. Strach z Metroidu; Sakra, prví nepriatelia, ktorí sa objavia, vyzerajú ako EMMI, však?

Tu je niekoľko oficiálnych informácií od Angry Mob Games:

Odohráva sa v troch skreslených verziách herného sveta, Trinity Fusion Umiestňuje hráčov do úlohy stopára, ktorý je psychologicky prepojený so svojím paralelným ja, aby koordinoval svoj pokus o premostenie ich rozdielnych realít. Nielen, že každá realita prichádza s vlastnými jedinečnými výzvami, ale vaša verzia postavy prichádza aj s vlastnými zbraňami a schopnosťami. Umiestnite vybavenie, ktoré ovplyvňuje nepriateľov pomocou statusových efektov, a bojujte zblízka so zbraňami na diaľku, nožmi a kladivami.

Uzavretá beta verzia hry – pravdepodobne na PC – umožní komunite poskytnúť kľúčovú spätnú väzbu vývojárom pred jej vydaním v roku 2023.

Zdá sa vám to zaujímavé? Ak príde na zmenu, vezmete to? Prejdite do komentárov nižšie a povedzte nám to!

READ  Náhodné: Twitter účet „Prečo nakupovať v stredu“ zavrie obchod

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close