Technológie

Ako jednoducho nainštalovať aplikáciu VPN na Chromebook

Chromebooky sú cenovo dostupné notebooky navrhnuté pre tých, ktorí väčšinu svojej práce vykonávajú online. Aj keď sú takéto zariadenia obľúbené vo vzdelávacích inštitúciách, sú obľúbené aj na maloobchodnom trhu, pokiaľ ide o lacné notebooky. Toto je ideálne zariadenie pre tých, ktorí na svojom zariadení nepotrebujú veľa iného ako webový prehliadač Chrome.

Keďže ide v podstate o inovovaný webový prehliadač Chrome, je veľmi ťažké hacknúť zariadenie, čo z neho robí dobrú voľbu pre tých, ktorí chcú bezpečnosť. To tiež znamená, že Chromebook nepodporuje inštaláciu vlastných aplikácií potrebných na každodenné používanie.

Ak beriete ochranu súkromia vážne a používate sieť VPN na ochranu svojej identity a internetovej prevádzky, možno nebudete môcť používať Chromebook priamo. Aplikáciu pre Android si však môžete nainštalovať na Chromebooky a ak máte aplikáciu pre Android na VPN, môžete si ju nainštalovať.

V tomto podrobnom sprievodcovi vám ukážeme, ako nainštalovať aplikáciu VPN do Chromebooku stiahnutím aplikácie z Obchodu Google Play.

Ako nainštalovať pomôcku VPN na Chromebook

Krok 1: Otvorte na Chromebooku aplikáciu Obchod Play. Ak to chcete urobiť, kliknite na aplikáciu na pracovnej ploche alebo z ponuky.

Krok 2: Po otvorení aplikácie zadajte do vyhľadávacieho panela názov služby VPN, ktorú chcete nainštalovať do svojho zariadenia.

Krok 3: Keď nájdete aplikáciu v Obchode Play, kliknite na tlačidlo „Inštalovať“.

Krok 4: Po dokončení inštalácie otvorte aplikáciu VPN a prihláste sa do účtu. Ak ste si ešte nezaregistrovali svoje konto alebo si službu predplatili, môžete sa do služby prihlásiť.

Krok 5: Po prihlásení do účtu prejdite do aplikácie a kliknutím na tlačidlo „Pripojiť“ spustite pripojenie VPN.

To je všetko. Ak ste úspešne vykonali kroky uvedené vyššie na inštaláciu aplikácie VPN do Chromebooku a prihlásili ste sa, aby ste nadviazali pripojenie, zobrazí sa správa oznamujúca, že sieť VPN je pripojená alebo pripojená.

READ  Recenzia Mercedes Benz triedy C C220D2021

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close