Technológie

Ako používať slúchadlá Bluetooth na prepínači – Pripojte lietadlá s Nintendo Switch

Obrázok: Nintendo Life

Aktualizácia firmvéru Prepínač Nintendo umožňuje použitie bezdrôtových slúchadiel priamo s konzolou (na používanie Apple Airboats, PowerBeats a ďalších obľúbených Bluetooth slúchadiel nie je potrebný žiadny externý hardvérový kľúč alebo riešenie iného výrobcu.

V tomto sprievodcovi pripojením bezdrôtových slúchadiel Nintendo Switch vás prevedieme krokmi k pripojeniu lietadla k vypínaču a zistíme, ako nastaviť maximálnu veľkosť prepínača slúchadiel podľa vašich predstáv. Toto sa zameria na niektoré bežné problémy so zvukom Bluetooth a poskytne možné riešenia.

Sprievodca pripojením Bluetooth slúchadiel Nintendo Switch

V tejto príručke k bezdrôtovým slúchadlám s prepínačom sa pozrieme na to, ako pripojiť slúchadlá Bluetooth k prepínaču, a tiež na niektoré bežné problémy a otázky, ktoré môžete mať.

Poznámka: V celom tomto článku použijeme ako príklad lietadlá (pretože ide o slúchadlá Bluetooth, ktoré máme), ale väčšina nižšie uvedených informácií sa týka všetkých bezdrôtových slúchadiel, slúchadiel alebo iných zvukových zariadení Bluetooth, ktoré vlastníte.

Začnime základmi …

Ako pripojiť Apple Airboats pomocou prepínača

Choď prvý ‘Systémové nastavenia’ Prejdite nadol na hlavnú obrazovku (druhá kruhová ikona nižšie vpravo) a nadol „Bluetooth audio“ V ľavom stĺpci.

Poznámka – Uistite sa, že je váš prepínač aktuálny Najnovší softvér – Prišla aktualizácia zvuku Bluetooth Verzia 13.0.0 Ak chcete skontrolovať verziu systému, v spodnej časti stĺpca „Systémové nastavenia“ v časti „Systém“ prejdite nadol. Pod „Aktualizáciou systému“ by ste mali vidieť svoju „Aktuálnu verziu systému: XX.XX“.


Klepnite na ‘Pridať zariadenie’ Počítač začne vyhľadávať rozpoznateľné zvukové zariadenia Bluetooth. Ihneď vás poučí, uistite sa, že zariadenie Bluetooth (slúchadlá, reproduktor atď.) Je rozpoznateľné a nie je uzamknuté na inom zariadení.

READ  Facebook môže v aplikácii predávať bez 30% poplatku pre Apple

Napríklad v prípade Apple Airbnbs musíte vložiť airbagy do puzdra, otvoriť veko a stlačiť tlačidlo puzdra, kým nezačne blikať bielym svetlom, a vstúpiť do režimu detekcie (pozrite si pokyny pre konkrétne slúchadlá alebo slúchadlá) .

Akonáhle to konzola rozpozná, Vyberte zariadenie Pripojte konzolu k svojim slúchadlám. Práca dokončená!

Ako nastavím veľkosť svojich slúchadiel na prepínači?

Stlačte a podržte tlačidlo Domov (Joy-con vpravo) a vyskočí ponuka, pomocou ktorej môžete upraviť veľkosť pripojených slúchadiel (ako aj jas obrazovky).

IMG 5663

Môžem používať bezdrôtové slúchadlá s prepínačom v doku?

Áno.

Prenosný formát sme previedli späť do prenosného režimu bez prerušenia alebo prerušenia zvuku BT.

Nintendo Switch Problémy so zvukom Bluetooth často kladené otázky

Káblové slúchadlá 20. storočia
Káblové slúchadlá 20. storočia (Obrázok: Nintendo)

Každý, kto má skúsenosti so zvukovými zariadeniami Bluetooth, môže mať v určitom okamihu problémy s pripojením. Je dobré mať na pamäti, že Bluetooth pôvodne nebol určený na prevádzanie vážneho zvukovo náročného dátového prenosu a problémy sa môžu vyskytnúť z rôznych dôvodov.

V tejto časti uvádzame bežné problémy, ktoré vznikajú pri riešení a vysvetleniach. Túto príručku aktualizujeme o ďalšie otázky a riešenia.

Moje letiská nie sú pripojené k prepínaču

Ak sa zdá, že vaše slúchadlá nie sú na vašom prepínači rozpoznané alebo ak boli predtým k vášmu prepínaču pripojené, ale nie sú k nim pripojené Ďalší Je možné, že sa zariadeniu zabráni v pripojení k vašej konzole.

Ak sú napríklad vaše letiská pripojené k vášmu iPhone, nebudú sa môcť pripojiť k vášmu prepínaču. Ak je to tak, možno budete chcieť zakázať Bluetooth vo svojom telefóne (na iPhone môžete rýchlo zakázať BT bez toho, aby ste museli ísť do nastavení klepnutím na ikonu Bluetooth zospodu).

Prepol som prepínač do režimu spánku a teraz sa moje letiská opäť nepripoja

Ak budete hrať a stlačením tlačidla čakania prejdete do režimu spánku, vaše slúchadlá budú odpojené od vypínača.

READ  Od rána „hučíte“ do piesne, ale netušíte jej názov? Google pozná odpoveď

Ak predpokladáte, že ste ich neopravili pomocou iného zariadenia, slúchadlá Bluetooth by sa mali automaticky znova pripojiť k prepínaču – na nahrávacie pripojenie ich budete musieť krátko vybrať z uší (v závislosti od letísk, ktoré používate) (je to nevyhnutné s naším AirPro Pro).

Veľmi tichý! Ako vypnem slúchadlá na prepínači?

Niektorí ľudia majú radi veľmi nízke úrovne prepínania pomocou vzduchových člnov a iných slúchadiel Bluetooth.

Aj keď sa zdá, že maximálna hlasitosť je vždy nižšia ako ostatné zvukové zariadenia (testovali sme káblové slúchadlá Apple a zistili sme, že maximálna hlasitosť je hlasnejšia – skutočne tmavá, ale počet kilometrov sa tu samozrejme líši), povolili ste „minimálnu maximálnu“ hlasitosť v slúchadlách. .

Systém „Lower Maximum Headphone Volume“ sa nachádza v nastaveniach „System“ a nie v sekcii „Bluetooth Audio“ (v spodnej časti odseku v hlavnom menu nastavení systému) a je navrhnutý tak, aby zabránil náhodnej hluchote.

5. Nintendo Vypnite nižšiu maximálnu hlasitosť v slúchadlách

Ak ste to povolili, klepnutím na možnosť ho deaktivujete (ak máte rodičovskú kontrolu, musíte ho otvoriť tak, že ho zadáte – pozrite sa na aplikáciu Nintendo Switch Parental Controls, ktorá sa dodáva s ním, aby ste ho našli, ak ho zabudnete.

Keď sme vypli „nižšiu maximálnu hlasitosť v slúchadlách“, zistili sme, že zvuk v lietadle je úplne pohodlný, a potlačenie hluku AirPro Pro bolo dobre počuť. Pri použití Apple Airbnbs sa však maximálny objem zdá byť tichší ako ostatné značky.

Po teste budeme aktualizovať ďalšie informácie.

Pri použití slúchadiel Bluetooth sa mi nepodarilo pripojiť ovládače

Toto je jeden z vrcholov Nintenda – k jednej konzole je možné pripojiť maximálne dva ovládače, keď sa používa zvuk Bluetooth.

Pre dvoch hráčov, ktorí používajú jeden joy-con, budete v poriadku. Ak však hráte v režime tabletu a niekto ho chce používať, povedzte to profesionálovi, malá správa vám pripomenie:

Počas zvuku Bluetooth je možné použiť dva bezdrôtové ovládače.

Je potrebné poznamenať, že povolenie miestneho multiplayeru s viacerými prepínačmi vypne zvuk Bluetooth.

READ  Čo všetko hráme tento víkend?

Môžem použiť svoj mikrofón Bluetooth na hlasový chat?

Nie, bohužiaľ, toto je ďalšia prekážka. Nintendo výslovne uvádza:

Mikrofóny Bluetooth nemožno použiť.

Prečo zvuk zaostáva za aktivitou na obrazovke?

Z Bluetooth sa možno stalo povolanie na rýchly prenos údajov medzi zariadeniami, čo však nie je ideálne pre vysokokvalitný zvuk a môžete si všimnúť určité oneskorenie zvuku.

Prestoje sa budú líšiť v závislosti od vášho zariadenia. Napríklad sme videli zvuk Sonic skákania pri použití lietadiel Sonic 2) Postava nie je počuť, kým sa nepriblíži k vrcholu skoku. Oneskorenie zvuku je viditeľné a môže mať negatívny vplyv na to, ak je zvuk hry pre hru rozhodujúci.

Hrať niečo také Hyrulin CodensSpoľahnúť sa napríklad na stlačenie tlačidla presnosti môže byť náročné. V iných hrách si však možno ani nevšimnete oneskorenie zvuku. Všetko závisí od toho, čo hráte, a od toho, ako ste citliví.


Dúfame, že vám bol tento sprievodca užitočný. Časom to budeme aktualizovať, takže ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, nechajte ich v nižšie uvedených komentároch a my sa budeme snažiť ich vyriešiť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close