šport

Ako prospelo futbalu na Slovensku používanie červeného tlačidla

„Venovali sme si čas, aby sme hráčov skutočne vzdelávali o aplikácii Red Button, vysvetlili im, ako funguje a aké výhody prináša,“ povedal Mucha.

„V minulosti sme mali prípady, keď hráči neboli priamo zapojení do ovplyvňovania zápasov, no títo hráči boli preverení FA, pretože nenahlásili, že ich oslovili.

„To je to, čo sa snažíme hráčom vysvetliť: Aplikácia Red Button je tu na to, aby ich chránila, pretože sú v skutočnosti povinní nahlásiť akékoľvek správanie pri ovplyvňovaní zápasov – a aplikácia Red Button je najjednoduchší spôsob, ako to urobiť. .“

Slovenský PFA (Únia Futbalových Profesionálov)

oddiele: Európa
založená: 2016
Prvý člen FIFPRO: 2021
Webová stránka: ufp.sk

Ďalším úspechom aplikácie Red Button na Slovensku bolo zblíženie Únie a Slovenského futbalového zväzu (SFA).

Keď boli asociácii vysvetlené výhody UFP, SFA zaviazal slovenské kluby na workshopy povinne. Spolupráca vedie k diskusii manažéra integrity SFA o ovplyvňovaní zápasov predtým, ako Mucha upresní použitie červeného tlačidla.

„Oslovili sme FA a oni s nami radi spolupracovali, pretože pochopili, že aplikácia Red Button zlepší a ochráni integritu súťaže,“ povedal Polech.

„Teraz FA organizuje tieto workshopy a všetky kluby, hráči a tréneri sú povinní zúčastniť sa prezentácií.“

READ  Chyba databázy WordPress: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near '%20+%20thisValue3%20+%20 where ID_P='%20+%20thisValue2%20+%20'' at line 1]SELECT * FROM players_%20+%20thisValue3%20+%20 WHERE ID_P='%20+%20thisValue2%20+%20'Hráči štatistík – tenisový tonik

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close