šport

Ako sa Ange Postcoaglo a Celtic stretávajú s poslednými 10 manažérmi obručí

1. jún je dátum, kedy fanúšikovia Keltov už nejaký čas krúžia v kalendári a dúfajú, že to bude začiatok žiarivej novej éry klubu.

Snívali sa im, že Eddie Howe bol vedený cez hlavu so zeleno-bielym zakriveným šálom v Parkhead.

Prvý deň nového mesiaca ale prichádzal a odchádzal a nepriniesol žiadnu zmenu v riadiacej situácii okrem nového popredného hráča v podobe austrálskeho šéfa Angeho Postegogla.

Očakáva sa, že 55-ročný hráč bude ohlásený do konca víkendu a konečne frustrovaní fanúšikovia Keltov sa môžu začať opäť tešiť a minulú sezónu dať za zlú situáciu.

Ale aj napriek tomu, že Postegoglo podpísal prerušovanú čiaru, bude stále hrať c, aby podnietil svoj tím pre novú sezónu.

Šéf, ktorý sa pôvodne narodil v Grécku, bude musieť byť po príchode z Japonska, kde v súčasnosti pracuje v Jokohame F.C., izolovaný 10 dní. Je šéfom spoločnosti Marinos.

To znamená, že bude 17. júna evakuovaný zo svojej hotelovej izby pre hráčov, ktorí sa vracajú do Lennoxtownu prvý deň sezóny.

Čoskoro po ňom budú nasledovať najväčšie kvalifikácie Ligy majstrov o mesiac, pre ktoré bude musieť po minuloročnej šampónovej kampani začať znovu budovať kompletný tím.

Toto nie je najlepší produkt pre nového šéfa, ale tu Zaregistrujte hru online Posledných 10 keltských bossov najatých na začiatku sezóny vidí potvrdený dátum a priebeh ich prvej sezóny.

Prihláste sa k odberu nášho bulletinu a dostávajte všetky najnovšie keltské správy odosielané do vašej schránky každý deň.

Články, videá a všetky informácie o vašom obľúbenom klube Podcasty.

Spravodaj prichádza každý deň o 12:00 a točí sa okolo najlepších príbehov, ktorým sme sa venovali za posledných 24 hodín.

Ak sa chcete zaregistrovať, zadajte svoju e-mailovú adresu pomocou odkazu tu.

READ  Ako sledovať live stream Watford vs Manchester United a Premier League

Ak ste to ešte neurobili, nezabudnite sa zapojiť do našej konverzácie Keltská skupina na Facebooku A Zaznamenajte hru Instagram.

Brendan Rodgers – 20. mája

Pokladňa bola potvrdená pred finále škótskeho pohára medzi Rangers a Boky a bývalý šéf Liverpoolu bol prepustený o dva dni neskôr. Aj keď tá hrôza začala proti Lincoln Red Imps, kvalifikoval sa do skupinovej fázy Ligy majstrov a skončil s nevídanými neporaziteľnými výškami.

Ronnie Dela – 6. júna

Neznáme Nórsko šokovalo Neila Lennona už 38 rokov mnohých fanúšikov Keltov. Po tom, čo sa mu nedarilo dostať sa do tímovej fázy Ligy majstrov, snažil sa vyhovieť požiadavkám klubu aj napriek tomu, že vo svojej prvej sezóne priniesol ligovú trofej a ligu, čas však nebol dôležitý.

Tony Mowbray – 16. júna

Bývalý Hoops je 16. stálym vymenovaním v 121-ročnej histórii klubu. West Bromwichu chvíľu trvalo, kým sa vyrovnal s zdĺhavými rozhovormi s Albionom, ale malo to krátke trvanie, pretože po deviatich katastrofálnych mesiacoch ukázal dvere.

Garden Strachan – 1. júna

Keď sa 1. júna oficiálne ujal moci bývalý stredopoliar Škótska a Aberdeenu, 25. mája bolo oznámené, že bude nástupcom Martina O’Neilla. Strachan sa zotavil z katastrofálneho výstupu z Euro do Artemia Bratislava, aby získal titul vo svojej prvej sezóne.

Martin O’Neill – 1. júna


Severoírskeho hráča oznámili po niekoľkodňových diskusiách a rokovaniach, stálo to však za to, pretože vo svojej prvej sezóne zvíťazil v domácom drese.

John Barnes – 10. júna

Legenda Liverpoolu bola prepustená po boku legendy Parkheada Kennyho Dollisa ako súčasť takzvaného vysnívaného tímu, ale skončilo sa to snom. Barnes bol vyradený po ôsmich mesiacoch a 29 zápasoch.

READ  Tampico | Linette sa stretne s Cociarettom v mexickom finále

Dr. Joseph Venglos – 17. júla

Slováci boli vymenovaní len päť dní pred prvým zápasom sezóny, ktorý sa skončil kvalifikačnou kolou Ligy majstrov proti St Patrick’s bez gólov. Rozhodujúcim faktorom pri rozhodovaní bol určite nedostatok produkcie, ktorý vydržal iba jednu sezónu.

Wim Johnson – 3. júla

Posledný keltský manažér z japonských futbalových a kruhových síl verí, že je to dobré znamenie. Holanďan mal malú nádej ísť proti všetkým víťazným Rangers Waltera Smitha, ale desaťročie čakania na titul sa skončilo.

Tommy Burns – 12. júla

Splnil si sen o dobytí klubu, ktorý chcel, ale v ťažkých podmienkach nahradil Lou McCarthyho v Parkhead 24 hodín po rezignácii Rugby Park. Vyhral škótsky pohár v prvej sezóne a vyrovnal rozdiel medzi dominantným Rangers.

Liam Brady – 19. júna

Liam Brady a Joe Jordan v roku 1993

Ír bol menovaný ako prvý manažér, ktorý predtým v klube nehral, ​​nahradil slávneho Billyho McNeilla. Brady reagoval na reklamu na tento post, ale nebol dobre prijatý, ale nedokázal vyrovnať svoju vynikajúcu hráčsku kariéru kvôli nedostatku manažérskych skúseností, pretože na začiatku svojej tretej sezóny zostal bez trofeje.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close