Veda

Ako sa liek Covid porovnáva s chrípkou?

Hm …. Vrátil som sa k odpovedi na predchádzajúci článok, ktorý som zverejnil s odkazom na názor doktora Rogera Hodkinsona, a uvidel som na ne 14 odpovedí. Este som ich necital lebo je neskoro a asi nejaka argumentacia atd: – |

Jasne rozlišuje medzi zraniteľnými a nie. Myslím, že sa na tom môžeme minimálne všetci zhodnúť. Potom nasleduje veľa otázok, veľká neistota, čo sa týka zvyšku populácie, čo sa týka testovania účinnosti a štatistík, čo sa týka následkov a vypätia. To nezahŕňa ani argumenty o tom, aké účinné sú alebo by mohli byť rôzne opatrenia.

Je potrebné argumentovať, zaslúžime si jasnejšie odpovede a jasnú zodpovednosť a vysvetlenie metód a politík, ktoré prijímajú rôzne vlády.

Len zopakujem, že naozaj nemám stanovenú odpoveď tak či onak. Nebudeme mať ani jednu odpoveď, ale myslím si, že by sme mali očakávať, že akýkoľvek z nich zostane v širšej miere uvažovania, a bohužiaľ to nenachádzam z mainstreamovej prezentácie, ktorá sa, zdá sa, zmenila na extrém, ktorý stretol rovnako neoblomná protireakcia. To, že sa o strednej ceste nediskutuje, považujem za znepokojujúce a podozrivé – je „povinnosťou“ médií a vlády overiť ich relatívne prístupy.

Dráma, dráma v skutočnom svete, nie je automatickým potvrdením spôsobu, akým je uvedená, ani na základe akýchkoľvek opatrení zvolených ako odpoveď.

READ  Kvôli klimatickým zmenám stromy strácajú listy skôr

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close