Zábava

Ako sledovať „Jungle Cruise“ kdekoľvek na IGN + online?

zadarmo[Cast] Streaming! Domov „Jungle Cruise“ zdarma: Ako sledovať „Jungle Cruise“ IGN + online kdekoľvek?

Keď sa pozeráte online na Jungle Cruise, celá rodina sa chystá na jazdu! Fantasy dobrodružný film podľa atrakcie zábavného parku sa otvára v divadlách a streamoch prostredníctvom premiérového prístupu Disney Plus. Tu je návod, ako a kde sledovať film Jungle Cruise a úplný film Daniela Caseyho „Jungle Cruise“ online zadarmo. Jungle Cruise, v hlavnej úlohe s Vinom Dieselom a Johnom Cenom, príde do kín veľmi skoro. Vzhľadom na súčasnú epidémiu sa však fanúšikovia filmových práv pýtajú, či film vyjde aj na webe OTT.

Pozri: Jungle Cruise online zadarmo

Kedy môžem vidieť plavbu po džungli?

30. júla 2021. Toto je oficiálny dátum vydania v USA Plavba po džungli.

Svetová premiéra filmu sa však najskôr uskutoční v Disneyland Resort v Anaheime v Kalifornii 24. júl 2021.

Dátum vydania 30. júla platí aj pre Bulharsko, Kanadu, Dánsko, Španielsko, Fínsko, Spojené kráľovstvo, Írsko, Island, Litvu, Poľsko, Turecko, Taiwan a Ukrajinu.

Obrázok zverejnili Francúzsko, Indonézia, Taliansko, Južná Kórea, Holandsko a Švédsko 28. júl. Argentína, Austrália, Brazília, Nemecko, Maďarsko, Japonsko, Mexiko, Malajzia, Portugalsko, Srbsko, Rusko, Saudská Arábia, Singapur a Slovensko dostanú obrázok o deň neskôr. 29. júl.

Kde môžem vidieť plavbu po džungli?

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o sledovaní Jungle Cruise online

Vidíte Jungle Cruise online? Áno – ešte nie. Bude k dispozícii v piatok (30. júla) prostredníctvom Disney Plus Premier Access za malý poplatok. To znamená, že môžete stále sledovať najnovšie turné The Rock na Amazone, ak si nie ste istí, či ešte pôjdete do kín. Pamätajte si, budete Jeden by mal byť Člen Disney Plus Platiť a streamovať do Jungle Cruise.

READ  UEFA Futsal EURO Daily Preview: Rusko vs Slovensko, Poľsko vs Chorvátsko | Futsalové euro

Koľko pozerať Jungle Cruise online? Ak ste už členom Disney Plus (Na získanie prvotriedneho prístupu potrebujete predplatné Disney Plus), Ktorá vám vráti 29,99 USD v USA, 19,99 GBP vo Veľkej Británii a 34,99 USD v Austrálii alebo Kanade. Streamovať môžete Jungle Cruise kedykoľvek a kdekoľvek.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close