Zábava

Ako sledovať veľrybu: Kde streamovať online v roku 2023

Jedným z najvyhľadávanejších titulov, ktoré v minulom roku vyšli z okruhu filmových festivalov, bola Veľryba, v hlavnej úlohe s Brendanom Fraserom ako zadumaným 600-librovým mužom. Fraserov výkon vyniesol IGN The Whale ocenenie dlhoročného herca a Oscara za najlepšieho herca.

Whale je stále k dispozícii vo vybraných divadlách a je k dispozícii na nákup na požiadanie. Ak vás zaujíma, ako a kde si to môžete pozrieť sami, pozrite si informácie nižšie.

Kde sledovať veľryby online

Ak chcete streamovať Veľrybu doma teraz, keď je Brendan Fraser víťazom Oscara, môžete tak urobiť práve teraz. To je obrázok K dispozícii na digitálny nákup Z online video platforiem ako Amazon Prime Video, Apple TV a Vudu.

Stále však nemáme žiadne informácie o tom, aká bude budúca platforma na streamovanie predplatného pre The Whale. Keďže A24 Movies je teraz rozšírený vo všetkých hlavných streamovacích službách, je ťažké predpovedať, kde a kedy The Whale pristane.

Kde sledovať veľryby – časy pozerania

Veľryba je stále k dispozícii v niektorých divadlách, ale nie všade. Ak chcete zistiť, či si film môžete pozrieť v kine vo vašom okolí, pozrite si zoznam miestneho vysielacieho času na nižšie uvedených odkazoch:

Herci veľryby

The Vale Samuel d. Scenár napísal Hunter a režíroval Darren Aronofsky. Hrajú v ňom títo herci:

  • Brendan Fraser Ako Charlie
  • Sadie Sink Ako hranica
  • Ty Simpkins Ako Thomas
  • Hong Chau Ako Liz
  • Samantha Mortonová Ako Mary

Hodnotenie veľrýb a doba chodu

Veľryba je Odhadovaný R Jazyk, určité užívanie drog a sexuálny obsah. Celkovo film plynie 1 hodina 57 minút vrátane úverov.

Hľadáte viac o najlepších filmoch roka? Pozrite si náš bežecký zoznam Najlepšie recenzované filmy roku 2022 alebo naši nominanti Najlepší film roku 2022. Môžete si tiež pozrieť náš výber Najlepšie filmy Brendana Frasera Celý čas.

Jordan pokrýva hry, relácie a filmy ako spisovateľ na voľnej nohe pre IGN.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close