Technológie

Ako technológie robia z pacienta partnera

Keď vypuknutie koronavírusu dorazilo do Londýna, Fakultná nemocnica Southampton NHS Foundation (UHS), podobne ako mnohé zdravotnícke organizácie, disponovala funkciami telehealth, ktoré pomáhajú presunúť zamestnancov na vzdialené pracovné pozície, ako je napríklad riešenie elektronickej správy dokumentov, a predchádzať narušeniam kľúčového zdravia. služieb. Teraz, keď si svet zvykol na život s Covit-19, UHS používa rovnakú technológiu na prekonanie moru-a prináša pacientov na cestách.

Adrian Byrne, hlavný informátor Fakultnej nemocnice v Southamptone, hosťujúci rečník na septembrovom fóre Highland Virtual EMEA Healthcare Forum, vysvetlil: „Chceme, aby sa naši pacienti aktívne zapojili do ich starostlivosti od neaktívnych po neaktívnych.“

Podpora spolupráce lekára a pacienta

Iní skúmali pojem byť plnohodnotným partnerom zdravotného tímu pacienta. Štúdia z roku 2015 publikovaná v BLOSE One Meria sa zapojenie pacienta do aktívneho programu pacient-partner. Štúdia zistila, že pacienti, ktorí dostali príležitosť vystupovať ako zdravotný partner, hrajú pri ich liečbe oveľa lepšiu úlohu. Je to typ zapojenia, ktoré UHS hľadá.

“Nie je to len self-management pacienta,” povedal Byrne. “Monitoruje sa sledovaním vyvolaným pacientom.”

Vytvorenie solídneho technického základu pre spoluprácu s pacientom

Prijatie pacienta ako partnera znamená poskytnúť pacientom rovnaký prístup k lekárskym informáciám. Zažitím tej istej komplexnej vízie svojej cesty za zdravím ako ich profesionálni partneri a nachádzania jednoduchých spôsobov, ako poskytovať spätnú väzbu a komunikovať s lekármi, sa pacienti stanú zameranejšími – a spokojnejšími – so svojou pozornosťou. Posilňuje dôveru a posilňuje vzťah medzi pacientom a lekárom.

Výzvou pre mnohé zdravotnícke organizácie je získať holistický pohľad. Gardner hovorí, že 80 percent klinicky relevantného obsahu, ako sú lekárske obrázky a archívy tretích strán, žije mimo elektronického registra pacientov (EPR). Tieto neštruktúrované údaje často obsahujú informácie generované pacientom, údaje z diskov CD a DVD a zachytený obsah v smartfónoch a tabletoch. Ak tím pre distribúciu údržby nemá prístup k informáciám o pacientovi a pacient nemôže skontrolovať údaje, ktoré tím zhromažďuje, partnerstvo je už ohrozené.

READ  iPhone 12 má iba o 27 € lacnejšie komponenty ako iPhone 12 Pro

Využitie technológie na implementáciu silnej federácie pacientov

„Jediné, čo musíme urobiť, je vybudovať integrovanú zdravotnícku platformu,“ povedal Saduf Ali-Draxmith, manažér inžinierov osídlenia spoločnosti Highland Healthcare. „Lepšia zdravotná starostlivosť začína prepojením neštruktúrovaného obsahu s vašim EPR. Keď sa správne vykoná, keď sa používa v celej organizácii, môže slúžiť ako kľúčová platforma pre informácie o vašich pacientoch v celej zdravotníckej organizácii.

Cieľom je zabezpečiť, aby bol prístup k údajom lekárov – a pacientov – zjednodušený a intuitívny. Podniková databáza OnBase spoločnosti Highland Healthcare integruje lekársky obsah vrátane lekárskych fotografií a fotografií, dopĺňa dokument EPR a vytvára úplnejší elektronický záznam o pacientoch. Integráciou vášho EPR do OnePass bude mať tím distribúcie údržby prístup k medicínskemu obsahu zvnútra EPR, a nie hľadať rôzne potrebné nastavenia. Vďaka jednoduchému a okamžitému prístupu k informáciám kedykoľvek a kdekoľvek môžu lekári a pacienti tráviť viac času budovaním trvalo udržateľných partnerstiev v oblasti zdravia.

Inovácia cloudu pre väčšiu flexibilitu a dostupnosť

Partnerstvá pacientov musia ísť ešte o krok ďalej a stať sa aktívnejšími v novej povahe, ktorá vyžaduje flexibilitu, a tiež zvážiť poskytovanie obsahových služieb zdravotníckymi systémami v cloude. Highland Healthcare Global Healthcare Services, riaditeľ, Windham, zaostáva za ostatnými sektormi v oblasti cloudového prijatia, ale prijatím cloudového prístupu nielenže uvoľňuje zdroje IT a znižuje režijné náklady, čo je situácia, o ktorej je známe, že väčšina zdravotníckych spoločností to robí menej. Pohyb ako Highland Cloud (do cloudu) prenáša právo – a časové nasadenie – na údržbu a údržbu pódií na odborníkov z Highlandu.

“Zdroje IT sa zameriavajú na nahradenie interných partnerov,” povedal Wyndham. „Zlepšujú procesy alebo hľadajú nové spôsoby, ako slúžiť pacientom. Cloud vám dáva možnosť byť najinovatívnejším vodcom v oblasti zdravia a partnerom pacienta.

Navštívte a dozviete sa viac www.hyland.com/en-GB/healthcare

READ  Hra Avengers v štýle XCOM od 2K je skutočná (toto je zvyšok úniku)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close