Veda

Ako vidieť fotografiu NASA v deň narodenia? Sprievodca krok za krokom

OBRÁZOK, KTORÝ NASA POSKYTLA NA MOJE NARODENINY: Ako vidieť fotografiu NASA v deň narodenia? Sprievodca krok za krokom: V súčasnosti sa sociálne médiá stali horúcou platformou, kde sa nové trendy presadzujú po celom svete a ľudia začínajú tieto trendy sledovať, teraz na sociálnych médiách koluje nový trend a ľudia ho enormne sledujú, pričom používatelia sociálnych médií využívajú spinoff webovú stránku NASA. zobraziť priestorový pohľad podľa dátumu a času narodenia. Sledujte tento článok až do posledného riadku, aby ste tento príbeh zrozumiteľne preskúmali, tu je všetko, čo je potrebné vedieť o tomto trende a v nasledujúcich častiach sa čitatelia dozvedia, ako sa tento trend stal virálnym na sociálnych sieťach. Sledujte ďalšie aktualizácie zapnuté GetIndiaNews.com

Obrázok Nasa vzala na moje narodeniny

Ak ste tiež milovníkom trendov, ktorý sleduje všetky trendy na sociálnych médiách, môžete si byť vedomí tohto trendu vo vytváraní obrázkov pomocou webovej stránky NASA. Tento trend začal tipom vo videu TikTok a neskôr bol v piatok 28. januára 2022 prenesený aj na Twitter, odvtedy vyvoláva zvedavosť a dokonca emotívnosť používateľov internetu. Webová stránka, ktorú má na jazyku každý milovník trendov sociálnych médií, je Astronomický obrázok dňa (APOD) a túto webovú stránku spravuje NASA. Táto webová stránka je online archívom denných obrázkov zachytených s vesmírnou tematikou, na ktorých možno vidieť obrázky čiernych dier, hviezd, kozmu, galaxií a slnečných sústav.

Ako vidieť fotografiu NASA v deň narodenia?

Webová stránka APOD je archívom vesmírnych obrázkov, ktoré boli nasnímané po roku 1995, čo znamená, že iba generácia Z (polovica 90. rokov až 2010) môže spájať tieto obrázky s dátumami ich narodenia, sociálne médiá sú plné týchto obrázkov, pretože používatelia sú po zhliadnutí emocionálni. Tento obrázok si ale mnohí užívatelia aj zavtipkovali, že satelit zachytil aj moment doručenia. Nasledujúca časť je napísaná postupom, ako môže ktokoľvek nájsť obrázok podľa svojho dátumu narodenia.

READ  Nedostatok vitamínov: Nedostatok vitamínov D a K môže brániť zrážaniu krvi

Prvým krokom k nájdeniu fotografie vašich narodenín je navštíviť webovú stránku Hubbleovho teleskopu NASA a keď webovú stránku otvoríte, uvidíte dlhý zoznam súborov, kde nájdete dátum, ktorý chcete preskúmať, posunutím stránky nadol a kliknutím na odkaz, ako chcete, keď kliknete na odkaz, potom vám webová stránka vykreslí fotografiu dňa, ktorý ste si vybrali. Zostaňte naladení na ďalšie podrobnosti na tejto stránke a prečítajte si ďalšie svetové novinky na jednom mieste.

Vývoj trendov na webe nezaberie žiadny čas. Keďže často sledujeme veľa zaujímavých tém, fotografií a videí, ktoré sa ľahko začnú objavovať na webe. Jedna taká otázka je momentálne na webe trendom a používatelia siete ju chcú vedieť. V tomto blogu budeme diskutovať o všetkých nových trendových otázkach na webe a pomôže tým tým, ktorí chcú vedieť podrobnosti o tom, aký obrázok urobila NASA, keď som sa narodil. Poznáte tento nový trend na webe?

V súčasnosti najvirálnejšia téma, ktorá berie internet útokom, súvisí s NASA. Ľudia v krajinách ako Spojené kráľovstvo a Spojené štáty šalejú z toho, aký obrázok urobila NASA, keď som sa narodil, a tu sa čitatelia dozvedia, ako nájsť odpoveď na túto otázku.

O čom to všetko je?

Inovatívna technológia NASA monitoruje vesmír 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vo vesmíre sa každú chvíľu deje množstvo záhadných a zaujímavých javov a všetko to zaznamenáva NASA. Nezáleží na tom, či ste vesmírny hlupák alebo nie, možno vás zaujíma, ako sa vesmír sledoval v čase vášho narodenia. Presne to je koncept, ktorý NASA použila na pripomenutie si 30. výročia svojho Hubbleovho vesmírneho teleskopu tým, že vám poskytla odpoveď na otázku, akú fotku urobila NASA, keď som sa narodil.

Hubbleov vesmírny teleskop NASA oslávil 30 rokov v roku 2020 a pri tejto príležitosti vám NASA dáva šancu zistiť, čo NASA zaznamenala na vaše narodeniny. Na tento účel NASA spustila tento trend #Hubble30.

READ  Zlá astronómia | Asteroid 2009 JF1 nezasiahne Zem 6. mája 2022

Ľudia narodení v rokoch 1981 až 1995 však majú obmedzenú zábavu, pretože údaje v tomto archíve sú obmedzené na fotografie, ktoré vznikli po roku 1995.

Ako zistiť, akú fotografiu urobila NASA, keď som sa narodil?

Dve platformy pomôžu zaujímavému človeku objaviť tieto detaily. Jedným je APOD alebo kalendár astronomických fotografií dňa a druhým je Hubbleov archív. Nižšie je informovaný sprievodca pre obe platformy.

Kroky pre APOD

  • Vyhľadajte stránku APOD na vyhľadávacej stránke Google
  • Prístup na webovú stránku
  • Budete sledovať dlhý zoznam odkazov
  • Prejdite nadol a zistite dátum svojho narodenia
  • Kliknite na odkaz vedľa neho

Tento proces je trochu časovo náročný, ale poskytuje vám fotografiu presného dňa vášho narodenia.

Kroky pre Hubbleovho teleskopu, aby zistil, aký obrázok urobila NASA, keď som sa narodil

  • Objavte pamätnú stránku NASA
  • Vyberte Mesiac a dátum
  • Kliknite na odoslať a získate všetky informácie

Ste Party Animal, ktorý rád oslavuje svoje narodeniny so svojou rodinou a priateľmi? tak priatelia, tento článok je plne venovaný vám. prečítajte si všetky informácie a urobte svoje narodeniny výnimočnými. V súčasnosti sa na sociálnych sieťach šíri trend, v ktorom ľudia zverejňujú fotografie Space, na ktoré klikli v deň ich narodenín. ľudia zdieľajú vesmírne obrázky na svojich účtoch sociálnych médií a s rodinou alebo priateľmi. ľudia sa na svoje narodeniny cítili výnimočne, keď videli, kto vyzeral Space v deň jeho narodenia, a niektorí ľudia sú tiež emocionálni.

Čo je to „Čo vzala NASA na moje narodeniny“?

„Čo vzala NASA na moje narodeniny“ je iniciatíva NASA pre ľudí, ktorí sú veda a vesmírni experti. Americká vesmírna agentúra National Aeronautics and Space Administration (NASA) urobila iniciatívu Hubbleovho teleskopu. NASA oznámila iniciatívu pri svojom 30. výročí v roku 2020 zverejnením 365-dňových obrázkov.

READ  Vesmírna hornina v tvare Big Ben sa týmto spôsobom pohybuje medzi FIVE, ako vedci navrhujú ľuďom COLONIZE samotný pás asteroidov - RT World News

Hubbleov teleskop skúma vesmír 24 hodín denne, 7 dní v týždni. je postavená z úžasných obrázkov. Hubbleov vesmírny teleskop je veľký vesmírny ďalekohľad. NASA spustila Hubbleov teleskop v roku 1990. fotí planéty, hviezdy a galaxie. čo znamená, že fotí vesmír. Na komunikáciu s Hubbleom STOCC využíva vesmírnu sieť NASA.

Takže z iniciatívy NASA môžete vidieť vesmírny obrázok, ktorý bude v deň vášho narodenia. keď si sa narodil.

Ako by sa dala využiť iniciatíva NASA?

Môžete použiť obrázok Vesmíru, na ktorý ste klikli v deň vašich narodenín, s popisom „Čo urobila NASA na moje narodeniny. len musíte zistiť, aký obrázok vesmíru urobila NASA na vaše narodeniny na fotografiách Hubblea. po výzve stačí zadať mesiac a dátum narodenia a automaticky sa vám zobrazí fotografia, ktorá bola odfotená v ten deň.

Fotografie z vesmíru môžu na narodeniny použiť iba ľudia narodení po roku 1995. pretože NASA nemá žiadne predchádzajúce údaje z roku 1995. takže iba tí ľudia, ktorí sa narodili po roku 1995, môžu v deň svojich narodenín vidieť fotografiu NASA.

Ako dostal Hubbleov teleskop svoje meno?

Hubbleov teleskop dostal svoje meno od Edwina P Hubbla. ktorý bol astronómom. začiatkom 90. rokov urobil dôležité objavy o vesmíre. Astronauti musia päťkrát navštíviť Hubbleov teleskop, aby teleskop opravili a pridali k nemu nové časti a kamery. Hubbleov teleskop mal v roku 2020 30 rokov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close