Zábava

Ako zdravé dlhé vlasy? Objavte túto 1 tajnú zbraň

Trend dlhých vlasov sa vracia, a preto veľa žien hľadá spôsob, ako dať svojim vlasom zdravý vzhľad. Vyskúšajte to s prírodnými ingredienciami, ktoré budú priateľské nielen k vašim vlasom, ale aj k životnému prostrediu!

Olivový olej lisovaný za studena

Značka Nature Box prichádza s intenzívnou starostlivosťou špeciálne vyvinutou pre dlhé vlasy, ktorej hlavnou zložkou je za studena lisovaný olivový olej. Je dobre známy svojimi výhodami nielen vďaka použitiu v kuchyni alebo pri domácich opravných prostriedkoch, ale aj ako súčasť starostlivosti o krásu.

Olivový olej sa extrahuje a spracováva bez dodatočného tepla, ktoré si zachováva cenné živiny, vitamíny a antioxidanty, ako sú omega 3 mastné kyseliny alebo vitamín E. Prienikom do vlasov im pomáha lepšie zadržiavať vlhkosť, udržuje ich dobre hydratované a chránené pred poškodením.

Oliva sa o to dobre postará!

Silu olív môžete zažiť vďaka celej škále starostlivosti o vlasy a najnovšie aj vďaka sprchovému gélu na pokožku so sklonom k ​​vysušovaniu. Prípravky z rady pre starostlivosť o vlasy, ako sú okrem šampónu, kondicionéru, kondicionéra v spreji pre ľahšie rozčesávanie alebo hlboko vyživujúcej masky, zanechajú vaše vlasy hydratované, pevné, krásne lesklé a bez pocitu dodatočného stresu.

Spoločne proti plastom

Poznáš plastovú banku? Zameriava sa na zber plastového odpadu z pláží a pevniny v najchudobnejších oblastiach sveta skôr, ako sa dostane k oceánu.

Domáci majú možnosť tento zozbieraný plastový odpad vymeniť v zberných strediskách za peniaze, suroviny alebo iné domáce potreby. Potom sa recykluje a znovu používa na výrobu plastových obalov.

Vďaka procesu s pridanou ľudskou hodnotou získava tento plast prívlastok „sociálny“ a predstavuje až 98% obalov výrobkov Nature Box.

Diva.sk

Fotogaléria

Zdroj: Nature Box

Certifikovaná prírodná kozmetika

Produkty Nature Box boli navrhnuté s ohľadom na životné prostredie, o čom svedčí získanie certifikácie COSMOS Natural od spoločnosti Ecocert Greenlife. Vďaka vegánskej receptúre a ingredienciám z 98% prírodného pôvodu si môžete dopriať kvalitnú a šetrnú starostlivosť o svoje prírodné krásy a zároveň pomôcť šíriť dobrý nápad.

READ  Monika Bagárová po očkovaní svojej dcéry Rumie: Začala veľkú debatu s nevinnou otázkou

Udržateľnosť na ceste

Dodržiavate udržateľný životný štýl, ale zároveň vyžadujete kvalitnú starostlivosť o pokožku a vlasy? Siahnite po pevných výrobkoch Nature Box, či už by to mali byť tuhé šampóny alebo mydlá.

Nielenže pomôžete znížiť plastový odpad vďaka jemnému zloženiu tuhých šampónov, ktoré v porovnaní s tekutým šampónom vydrží dvakrát dlhšie, alebo tuhých mydiel, ktoré sa hodia k 3 fľaštičkám sprchového gélu, ale svojmu obsahu doprajete aj potešenie zo 100% za studena lisovaných olejov. Balenie pevných výrobkov je navyše vyrobené zo 100% recyklovaného papiera.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close