Ako zobraziť ukážku, naplánovať a sledovať naživo

Izraelské dobrodružstvo pri Majstrovstvá sveta vo futbale hráčov do 20 rokov 2023 pokračuje.

Vďaka Brazílii po šokujúcich štvrťfinalistov 3:2 v predĺžení Dor David Durkheims Tvorcovia histórie, ktorí strelili víťazný gól v 105. minúte, sa teraz vo štvrtok (8. júna) stretnú s Uruguajom v semifinále.

Taliansko sa v druhom semifinále stretne s Kórejskou republikou.

„Som veľmi šťastný, že som urobil šťastnými všetkých Izraelčanov. Pre moju krajinu je to obrovské. Je to neuveriteľné,“ povedal Turkmén.

Tréner Ophir HaimWinova strana nie je ani zďaleka zázrakom na jeden zásah, pretože sa im podarilo dostať sa z ťažkej skupiny C, ktorá zahŕňala Kolumbiu, Senegal a Japonsko, a potom v osemfinále porazila Uzbekistan 1:0.

Ani dve premárnené penalty v druhom polčase predĺženia proti Brazílii nepriviedli smoliarov k panike.

„Teraz sa chceme dostať do finále,“ povedal Haim. Jeho tím má na konte iba jedno víťazstvo.

Po tom, čo talentovaný tím vyradil Brazíliu, izraelský prezident Isaac Herzog na Twitteri napísal: „Fantastický výkon nášho mládežníckeho tímu vo futbale – aké skvelé víťazstvo! Priniesli ste nám česť a radosť vďaka úžasnej tímovej hre.“

Už v skupinových fázach bol evidentný postoj Izraela, ktorý sa nikdy nevzdáva. Po prehre v úvodnom zápase 2:1 s Kolumbiou tím získal svoj prvý bod v remíze 1:1 proti Senegalu a pripravil zápas, ktorý musíte vyhrať proti Japonsku. V tomto zápase strelil Omar starší gól v 91. minúte pri výhre 2:1.

Izrael sa naposledy zúčastnil Majstrovstiev sveta mužov na seniorskej úrovni v roku 1970 v Mexiku, ale súčasný talent poskytuje veľa dôvodov na optimizmus do budúcnosti, keďže tím krajiny do 19 rokov skončil v minulom roku na druhom mieste v Európskej únii. Majstrovstvá Slovenska.

READ  Tenis Kariéra Príjem Vek Gf Cars

Semifinále majstrovstiev sveta FIFA hráčov do 20 rokov Izrael vs Uruguaj: program

Izrael sa stretne s Uruguajom vo štvrtok (8. júna) o 14:30 miestneho času, 2030 v Izraeli.

Zápas sa hrá na štadióne La Plata v severovýchodnej Argentíne.