Technológie

Aktualizácia AirPods Max: Nové farby v tomto roku

Airboats Max bol prvýkrát predstavený v niektorých farbách vrátane Space Gray, Silver, Green, Pink a Sky Blue. Teraz nová správa naznačuje, čo môžeme očakávať Airboats Max Aktualizujte farbu neskôr v tomto roku s novou verziou AirPods Pro. Posuňte zobrazenie nadol.

Airboats Max Color Update a Airboats Pro 2

Najnovšie Jeho verzia Zapnutie Newsletter Mark Kurman z Bloombergu dnes uvádza, že Apple tento rok plánuje dve aktualizácie svojich letísk. Po prvé, je tu nový, ako sme opísali v minulosti Verzia AirPods Pro Na ceste.

Doterajšie správy naznačujú, že Airports Pro 2 bude mať nový dizajn a podporu. Bezstratové prehrávanie po prvýkrát. Hovorí sa o nových funkciách „manažmentu zdravia“ a monitorovania kondície, no čakáme na ďalšie podrobnosti, aby sme zistili, aké funkcie pre zdravie a kondíciu môže Apple naplánovať.

V najnovšej verzii Zapnutie, Kurman túto jeseň funguje ako Airports Pro 2. Poznamenáva, že od vydania pôvodného Airports Pro uplynuli takmer tri roky, „takže batérie už majú problémy pre niektorých skorých používateľov.“ Ako prvý používateľ Airports Pro to môžem potvrdiť.

V nedeľnom bulletine Kurman hovorí, že Apple plánuje nové farby s Airports Pro 2. Airboats Max. Ako Kurman zdôrazňuje, „verí“, že sa dočká poklesu cien, pričom momentálne nič nenasvedčuje tomu, že by Apple plánoval nejaký pokles cien.

Pozrite sa na nové AirPods Pro na jeseň. Aktuálny model je na trhu od jesene 2019, takže batérie už môžu byť pre niektorých predužívateľov problémom. Pozrite si aj aktualizáciu AirPods Max s novými farbami (sme presvedčení, že pokles ceny týchto slúchadiel o 550 dolárov je smiešny).

V ideálnom prípade Apple pri aktualizácii AirPods Max túto jeseň urobí viac, než len aktualizuje farebné možnosti. Slúchadlá cez uši nemajú podporu pre bezdrôtové prehrávanie prostredníctvom bezdrôtového a káblového prehrávania. Stane sa ešte ostrejším Vyhnite sa pridávaniu podpory AirPods Pro 2 Pre tohtoročné prehrávanie bez straty.

READ  Rule 2 Splitter's Season Reveals: Vault of Glass, New Weapons

Čo by ste chceli vidieť v aktualizácii AirPods Max? Budú vám stačiť nové farby k radosti alebo očakávate nové funkcie a pokles ceny? Dajte nám vedieť v komentároch.

Koncept Lead Image Concept vyvinul Parker Ortolani pre 9to5Mac

FTC: Používame automatizované pripojenia generujúce príjmy. Ďalej.


Pozrite si 9to5Mac na YouTube pre viac Apple News:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close