Ekonomika

AKTUALIZÁCIA: Augustové propagačné ceny Air France-KLM za cestovanie do 31. januára 2023 (načítané ďalšie destinácie)

Air France-KLM Flying Blue aktualizovala svoje najnovšie propagačné ceny platné pre cestovanie do 31. januára 2023 pridaním troch sedadiel na dlhé vzdialenosti, ktoré je potrebné rezervovať do 31. augusta.

Maximálna zľava je zvyčajne 50 % z požadovaného počtu míľ (často je zľava 25 %).

Ak chcete získať propagačné ceny, môžete navštíviť webovú stránku Flying Blue Tu Alebo Tu.

Flying Blue míle je možné často vymieňať s bonusmi. Môžete si pozrieť najnovšiu ponuku Tu.

Flying Blue dnes pridal Fort de France a Point a Pitre v prémiovej ekonomike a Reunion v biznise. Bohužiaľ, cesta do Houstonu je dostupná len v ekonomickej triede.

Dostupné trasy pre propagačné ceny v auguste 2022

Krátka/stredná vzdialenosť

Veľká vzdialenosť

Tieto môžu byť zaznamenané oboma spôsobmi. Tie sa neobmedzujú len na lety z Európy, pretože všetky diaľkové destinácie platia obojsmerne. Flying Blue v minulosti rozdeľoval Európu na zóny 1, 2 a 3, no teraz pre všetky používa názov EURÓPA.

Všimnite si, že Európa musí zahŕňať všetky nasledujúce krajiny na udeľovanie cien na dlhé vzdialenosti:

Európa 1
Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Írsko, Spojené kráľovstvo, Holandsko, Švajčiarsko, Luxembursko

Európa 2
Rakúsko, Baleárske ostrovy, Fínsko, Dánsko, Taliansko, Malta, Nórsko, Portugalsko, Španielsko, Švédsko

Európa 3
Albánsko, Alžírsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Cyprus, Kanárske ostrovy, Chorvátsko, Chorvátsko, Česká republika, Estónsko, Grécko, Maďarsko, Izrael, Líbya, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Moldavsko, Maroko, Poľsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko , Turecko, Tunisko, Ukrajina.

Flying Blue zmenil dane a v podstate palivové príplatky za ocenené letenky, vďaka čomu sú ekonomické ocenenia výhodnejšie, než boli. Palivové príplatky, ktoré Air France-KLM teraz nazýva „medzinárodné príplatky uložené dopravcom“, sú navyše obmedzené na prémiové ekonomické lety, obchodné lety a lety prvej triedy.

READ  Boris Johnson sa vyhýba humanitárnej pomoci ukrajinským utečencom prichádzajúcim do Británie

Hľadanie ocenenia: Martinik – Paríž

Hľadanie ocenenia: Reunion-Paríž

Záver

Flying Blue nedávno aktualizoval svoju stránku s propagačnými cenami. Žiaľ, nešpecifikuje, na ktorú kabínu služieb (Economy, Premium Economy & Business) sa vzťahujú nižšie ceny.

Teraz zobrazujú percento zľavy, čo vám pomôže uhádnuť, ktorá kabína bude vyhovovať, najmä na diaľkových letoch.

Tu sú zmluvné podmienky pre túto kategóriu ocenenia:

  • Akciové odmenové letenky je potrebné rezervovať cez www.airfrance.com alebo www.klm.com (rezerváciu pre maloletých bez sprievodu alebo pri cestovaní s dieťaťom mladším ako 2 roky je potrebné v týchto prípadoch zarezervovať telefonicky na zákazníckom servise).
  • Akciové odmenové lístky je možné s ohľadom na situáciu v súvislosti s koronavírusom až do odvolania bezplatne vymeniť. Propagačné odmenové lístky nie je možné zrušiť ani vrátiť peniaze. Podrobnosti vám poskytne zákaznícky servis.
  • Akciové odmenové letenky podliehajú všeobecným obchodným podmienkam prevádzkujúcej leteckej spoločnosti.
  • Vstupenky s promočnými odmenami sú k dispozícii pre jednosmerné a spiatočné letenky zaplatené pomocou míľ (lístky s propagačnými odmenami nie sú k dispozícii pri nákupe s míľami a hotovosťou).
  • Propagačné odmenové vstupenky závisia od dostupnosti.
  • Poplatky za kilometre pre vzdialené destinácie sú uvedené pri letoch do/z Paríža alebo Amsterdamu.
  • Albánsko, Alžírsko, Arménsko, Rakúsko, Baleárske ostrovy, Bielorusko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Kanárske ostrovy, Chorvátsko, Cyprus: Propagačné ocenené letenky na diaľkové lety s odletom z Európy alebo s príletom do Európy podľa definície IATA. , Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Izrael, Taliansko, Lotyšsko, Líbya, Litva, Luxembursko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Maroko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, Spojené kráľovstvo, západné Rusko.
  • Z dôvodu pandémie COVID-19 máme aktualizované pravidlá pre preknihovanie propagačných odmien, ktoré si môžete prečítať tu: https://www.flyingblue.com/en/news/rebook-policy
READ  Lada Niva z Nemecka pre náročných: Cena 19 900 €

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close