Veda

Aktualizácia koronavírusu v Austine v Texase: Čo treba vedieť 19. decembra

V sobotu 19. decembra má stredný Texas najnovšie aktualizácie, uzávery a odklady COVID-19.

Austin, Texas – KVUE vás aktualizuje o najnovšie správy o koronavírusoch a COVID-19 v oblasti Austinu.

Posuňte sa nadol a nájdite najvyššie nadpisy a najnovšie aktualizácie v živom blogu KVUE z 19. decembra.

  • Texas: V štáte bolo hlásených viac ako 1,3 milióna prípadov a viac ako 24 900 ľudí zomrelo v Texase, Tvrdí to štátne ministerstvo zdravotníctva v Texase.
  • Regióny stredného Texasu:
    • Travis County: Bolo hlásených najmenej 45 070 prípadov a najmenej 516 ľudí zomrelo. Z vírusu sa uzdravilo najmenej 40 529 ľudí.
    • Hovorí župa: Bolo hlásených najmenej 8 759 potvrdených prípadov a najmenej 119 ľudí zomrelo. Z vírusu sa uzdravilo najmenej 7 378 ľudí.
    • Williamson county: V kraji bolo najmenej 17 220 prípadov a najmenej 187 ľudí zomrelo. Najmenej 15 868 ľudí sa zotavilo z vírusu.

Ak chcete zobraziť údaje COVID-19 vo všetkých krajoch štátu, Kliknite tu.

18:50 – Traviský kraj v sobotu hlásil 274 novo potvrdených prípadov COVID-19, spolu 45 070 prípadov a 516 úmrtí od začiatku epidémie. Z vírusu sa uzdravilo najmenej 40 529 ľudí.

V Travis County je v súčasnosti 323 ľudí hospitalizovaných s COVID-19, z toho 90 na jednotkách intenzívnej starostlivosti a 50 na ventilátoroch.

Večer 5:10 – V sobotu začali austinskí hasiči a záchranári dostávať svoju prvú dávku vakcíny COVID-19. Prvým členom sa stáva hasičský expert Eli Tenefrania Austin Hasiči Aby získal jeho záber, povedala AFD.

Dodávky očkovacích látok sa očakávali koncom tohto mesiaca, poďakovanie však dostali v sobotu od lekárskej školy v Dale, 25 hasičov AFD a rovnaký počet záchranárov a lekárov EMT z Austin-Travis County EMS. Ako prvý v štáte to urobil.

„Muži a ženy z austinského hasičského zboru pracujú od začiatku na epidemickom fronte,“ informoval šéf hasičov Joel G. Baker. „Sme nadšení, že sme sa opäť dostali na titulné stránky zavedením vakcíny COVID-19, aby sme mohli v prípade potreby naďalej bezpečne slúžiť občanom Austinu.“

READ  Ochsner podáva prvú vakcínu COVID-19

Okrem sobotných očkovaní členov AFD a ATCEMS, Austin Public Health Interim Health Authority Dr. Mark Ascott bol očkovaný.

Očakáva sa ďalšie očkovanie cez víkend a nasledujúci týždeň.

“Máme šťastie, že máme také úzke vzťahy s našimi nemocničnými partnermi.” Šéf EMS kraja Austin-Travis Ernesto Rodríguez uviedol, že pozvanie na očkovanie skôr, ako sa očakávalo, je príležitosťou, ktorú nemôžeme, ani nebudeme mať. „Je to skutočne dobré partnerstvo a požehnanie spolupracovať na zaistení bezpečnosti všetkých zdravotníckych pracovníkov v našom regióne. Dostať vakcínu v predpokladanom čase znamená, že naši pracovití EMT a záchranári sa čoskoro budú môcť bezpečne starať o obyvateľov Austin-Travis County. „

o 8:00 – Dva bary na štvrtej ulici nedávno ohlásili dočasné zatvorenie kvôli prípadom COVID-19 medzi zamestnancami. 16. decembra Dážď o 4 Oznámil, že bude Tento víkend zatvorené Zamestnanec mal pozitívny test na prítomnosť vírusu. Advokátska komora uviedla, že pred jej opätovným otvorením budú musieť všetci zamestnanci a zabávači poskytnúť dlhšiu dobu viac negatívnych výsledkov testov.

11. decembra Oilcan Harry Bol Vyhlásené Jeden z jeho zabávačov mal pozitívny test na COVID-19 po práci v bare 6. decembra a znova 9. decembra. Allken Harry uviedol, že pri otvorení baru všetci zamestnanci pred návratom do práce podstúpia testy.

READ  Jupiter je väčší ako niektoré hviezdy, tak prečo sme nenašli druhé Slnko?

Pozerať: Niektoré inhibície vakcín viditeľné na prednej strane

„Operácia zlyhala.“ Federálni úradníci ohlasujú plány na riešenie násilnej trestnej činnosti v strednom Texase

Niektorí texaskí zdravotnícki pracovníci váhajú s očkovaním, zatiaľ čo iní sa nevedia dočkať, kým na nich príde rad

Prípad Heidi Brussard: Austinovo telo našli po jednom roku v Houstone

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close