Aktualizácia Ligy majstrov: Veľká strata pre Galatasaray v debute Sekidika v UCL

Jesse Sectica nastúpil na plný úväzok v kvalifikácii druhého kola Ligy majstrov UEFA proti PSV.

Sekidika absolvovala debut v UCL v stredajšom zápase, na štadióne Phillips však prehrala s PSV 5: 1.

Noni Madhuyke bol medzitým vhodný aj na noc a sledoval 76 minút akcie.

Útočník poskytol asistenciu pre PSV a druhú hru Erana Jahawiho.

Ares Rapid Veena, rodený Nigérijčan, žiada UCL, aby vyhral Sportu Brock

Kevin Ares zaznamenal asistenciu v kvalifikácii Ligy majstrov UEFA výhrou 2: 1 nad ŠK Rabbit Wein Sparta Brock.

Ares bol predstavený 64 minút predtým, ako gréckeho útočníka nahradili fontány Toxorsis.

Beninský rakúsky mládežnícky internacionál sa usiloval o to, aby sa jeho strana vrátila k tomuto športu.

V úvodných troch minútach stretnutia sa Sparta Brock ujala vedenia cez Ladislava Crazy II. A vyhrali o polovicu.

K prvému sa dostal 22-ročný krídelník Christoph Nasmulner (63), Nasmulner pokračoval vo svojej druhej minúte sedem minút.

Sparta Brock hostí druhé stretnutie 28. júla na štadióne Ledney.

Smutná noc UCL pre Okeni Onasi a Jalgris

Zalkris Ojeni Onasiho v druhom predkole Ligy majstrov UEFA prehral s Maďarskom 2: 0.

Onasi urobil vo svojom tíme dobrú zmenu, ale stredopoliar im nedokázal zabrániť v porážke.

Keď sa 27. júla uskutoční spätný výpočet na štadióne LFF vo Vilniuse, bude mať Jalgris príležitosť vykonať opravy.

Olympiacos zvíťazili nad Neptúnom Bagu Youssefa Lavalina 1: 0

Dvadsaťtriročný útočník Youssef Laval v stredu v kvalifikácii Ligy majstrov zvíťazil nad Nepti Baghom 1: 0, aby zdolal Olympiacos Prius.

Ukázal sa prvý polčas Maddie Camara, ktorý zvíťazil, ale jeho radosť trvala iba krátko, pretože o štrnásť minút neskôr ukázal rovno červenú farbu.

READ  Thompson vs Clean Live Streaming & Forecast 2021 Mallorca Open

Neptún Bagu bol tiež znížený na 10 mužov, v 63. minúte vydal pochodové pokyny obranca Mert Celik.

Druhá fáza kvalifikačného kola prichádza 28. júla.

Sloven Bratislava 0-0 mladí chlapci: Hendy odchádza z lavičky, Rabiu sa v šlágri nerozhoduje

Sloven Bratislavčan Ezekiel Hendy a Rabiu Ibrahim privítali v stredu večer mladých chlapcov švajčiarskeho tímu na póle Tehelne na prvom úseku a druhom predkole Ligy majstrov.

Aj keď Hendyho privolali z lavičky, Rabiu pri absencii Colea akciu neokúsil.

Majstri Slovenska sa držali doma, ale majú šancu postúpiť do tretieho kvalifikačného kola, ak vo Švajčiarsku zvíťazia do šiestich dní.

Malmo FF 2-1 HJK: Bonke ukazuje penaltu, ktorá pomôže UCL zvíťaziť

Malmo FF zvíťazil nad HJK Helsinki 2: 1 v rámci druhého kvalifikačného kola Ligy majstrov UEFA v prvom zápase na štadióne Elida.

Antonio Colac (45 + 1 ′) a Anders Christian (75) skórovali na oboch stranách brány Roopa Riskyho (68), aby Švédom poskytli výhodu pred návratom.

Manažér Malmö John Doll Tomason vymenoval silnú stránku vrátane nigérijského záložníka Innocenta Bonkeho.

Pange hral celé trvanie stretnutia a poskytoval pomoc pri prvom góle svojej strany.

Spiatočná etapa je naplánovaná na 27. júla v Bolt Arene.