Technológie

AKTUÁLNY: Telekom vám dá 15 GB dát zadarmo. Takto ich aktivujete

Telekom dnes poslal médiám stručné informácie o predvianočnom darčeku, ktorý pre svojich zákazníkov pripravil s paušálmi. Môžete získať 15 GB dát. Aktivovať si ich budete môcť od 30. novembra do 31. decembra 2020.

Údaje môžete aktivovať priamo v aplikácii Telecom. Darované údaje budú platné z 31. decembra 2020 23:59, následne zmeškané údaje prepadnú.

Podľa Telekomu sú extra dáta určené pre domácich a firemných zákazníkov. Najskôr začnú prechádzať údaje z daru a až potom štandardné údaje z paušálu.

Získa rovnakých 15 GB dátového balíka každý zákazník či používa lacnejšie ÁNO S alebo základňa 11 alebo jeden z vyšších programov.

Zákazníci Telekomu s paušálmi získajú 15 GB dát zadarmo.

Nekonečná zdieľaná SIM karta na 90 dní zadarmo

Druhou novinkou je nekonečná zdieľaná SIM karta pre nekonečné balíčky. Táto SIM karta je určená pre nekonečné balíčky (HD Data, Infinity SD, HD, MAX, Business Infinity SD, HD, MAX) a je to druhá SIM karta pripojená k hlavnej SIM karte štandardného balenia.

Funguje to tak, že druhá (dcérska) SIM karta zdieľa rýchlosti alebo vlastnosti hlavnej SIM karty: ak má paušál plnú dátovú rýchlosť, funguje aj hlavná. Ak sú dátové pakety vyčerpané plnou rýchlosťou a už majú rýchlosť nastavenú na 10 Mbps (napríklad Infinity HD), bude ju mať aj zdieľaná SIM karta.

„Zákazník môže získať nekonečnú zdieľanú SIM kartu na 90 dní zadarmo, keď si kúpi nekonečný paušál – po tomto období bude zdieľaná SIM karta neaktívna alebo jednoducho požiada o pokračovanie prostredníctvom SMS a bude platiť štandardný poplatok 6 € mesačne . “ píše Telekom.

Zdieľaná SIM karta na 90 dní zadarmo je už zákazníkom k dispozícii od štvrtka 26. novembra 2020 a bude platiť do robiť 28.2.2021.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close