šport

Alcaras postúpil do semifinále Andalúzie Open

Marbella, 4. apríla 2021

Španielske teen vzrušenie Zástupný obrázok pre Carlos Alcaras Prvýkrát sa dostal do najlepšej štvorky na úrovni turné a Hamburg sa stal prvým hráčom, ktorý sa v roku 2014 po Alexander Sverre dostal do semifinále ATP Tour.

Pod svetlami Estadio Manolo Santana predviedol 17-ročný mladík úžasný výkon pri víťazstve v „Bitke o mladé zbrane“ proti 22-ročnému mladíkovi. Casperov koreň Z Nórska vo svojom štvrťfinálovom zápase AnyTech365 Andalucia Open Piatok.

Alcaras získal 82 percent svojich prvých bodov za podanie, zo základných striel urobil solídne údery a využil päť z ôsmich šancí na zlom, aby zvíťazil za hodinu a 18 minút.

„Bol to skvelý zápas proti tvrdému hráčovi. Vždy som sa snažil hrať svoju hru, pretože som bol agresívny. Hranie na Marbelle ma veľmi baví.“ Alcross uviedol počas súdneho rozhovoru o svojom pozápasovom zápase.

Okrem vstupu na divokú kartu bude Costa del Sol Španielom, ktorý súťaží vo svojom šiestom turnaji ATP Tour Main Draw Jume Munar. 23-ročný rodák z Malorky bojoval s minulosťou Iľja Iwashka Bielorusko 6-7 (5), 6-4, 6-4 v najdlhšom zápase dňa, ktorý trval takmer tri hodiny. Munar sa minulú nedeľu dostal do finále turnaja ATP Challenger 80 v tenisovom klube Puente Romano a tento týždeň zrýchlil.

„Za posledných pár mesiacov som urobil veľa práce.“ Priradil som mu väčší význam, pretože v minulých sezónach prešiel mnohými vzostupmi a pádmi. “ Munar, ktorý sa pred dvoma rokmi umiestnil na 52. mieste na svete, uviedol.

READ  Slovenský premiér vyzval UEFA, aby vyšetrila taliansko-nemecký „výsmech“ eura do 21 rokov

„Môj tenis je opäť veľmi silný, ale dnes som viac napätý, ako je potrebné. Moja výkonnosť je ešte lepšia, ako som bol, keď som bol jedným z najlepších na svete. Môj osobný pocit je, že som vyzretejší tenista,“ s viac zbraňami. Som psychicky stabilnejší. “

Carreno Busta je bez problémov

Deň predtým najlepšie semienko Pablo Carreno Pusta Posledný siedmy obľúbenec to uľahčil Čoskoro Wu Quan Južná Kórea postúpila do svojho prvého semifinále na antukovom kurte od roku 2019 v Hamburgu 6: 4, 6: 0. Svetová pätnástka zo Španielska zasiahla sedem AC a postúpila o 83 minút, keď získal 83 percent svojich prvých servisných bodov.

„Snažil som sa byť dnes na kurte agresívny, dominoval som v bodoch a dohrával som zápas s dobrým pocitom.“ Povedalo Carino Busta.

Dvadsaťdeväťročný rodák z Kijonu potom na budúcom 4. mieste Albert Ramos-Vinolas. Svetová jednotka č. 47 zo Španielska bojovala proti minulosti Norbert Combos Slovensko 6-7 (4), 7-5, 6-4. Stretnutie trvalo dve hodiny a 47 minút.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close