šport

Alex Ela sa má zúčastniť prvého tenisového turnaja W60 vo Švajčiarsku

Metro Manila (CNN Filipíny, 24. marca) – Po svojom prvom zápase na Miami Open zažila filipínska tenisová senzácia Alex Ela ďalší debut vo svojom prvom zápase o 60 000 dolárov vo švajčiarskej Belinsone budúci mesiac.

Pätnásťročné tenisové eso má hrať v hlavnom žrebe stretnutia Medzinárodnej tenisovej federácie (IDF) W60 naplánovanom na 5. – 11. apríla.

Ako tretia najlepšia juniorka na svete podľa IDF mohla Ela tento rok nastúpiť v dvoch zápasoch po 60 000 dolárov a v troch zápasoch po 25 000 dolárov.

Stretnutie Bellinzona je deviatym zápasom Eily, pretože sa rozhodla pre profesionálny prestup v januári tohto roku.

Ela získala divokú kartu v kvalifikácii 2021 Miami Open, kde V utorok bol napadnutý Nie svetom. 104 Slovenka Victoria Kuzmová bola vylúčená v troch setoch a začiatkom turnaja.

Philippine Tennis Wunderkind 2021 je ofina Získal svoj prvý profesionálny titul Súdiac podľa prvého úseku januárového prvého turnaja žien na svetovom tenisovom turnaji ID15 W15 v španielskej Managou. Mala tri Štvrťfinále sa skončilo poslednými dvoma etapami tohto turné A to Súťaž IDF W25 Grenoble vo Francúzsku.

Eela však mala vo svojich ďalších dvoch zápasoch niekoľko pamätných výkonov Vypadlo v druhom kole Počas World Tennis Tour IDF W25 4. marca v španielskom Managou Balíček odoslal vo svojom prvom zápase Aj na svetovej tenisovej prehliadke IDF W15 10. marca v Managure.

Samozvaná tenisová akadémia v Španielsku nemá žiadneho filipínskeho tenisového divu trénovaného pod 20-násobným grandslamovým šampiónom Rafaelom Nadalom. V rebríčku ženských tenisových klubov beží na svete 737.

READ  Čo urobí Petra Vlhová so sobom, ktorý získala za víťazstvo? Vezme ich na Slovensko?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close