Technológie

Amazon oznámil nové modely 5. generácie Echo Dot so sieťou Aero Mesh

Amazon dnes oznámil tri nové modely Echo Dot, štandardný Echo Dot, Echo Dot s hodinami a Echo Dot Kids. Všetky tri modely sú v podstate rovnaké.

Štandardný Echo Dot teraz obsahuje nový vlastný menič v plnej kvalite, ktorý má väčšiu odchýlku ako ktorýkoľvek Echo Dot a tvrdí, že poskytuje čistejšie vokály a dvojnásobný basový výkon na rovnakej úrovni.

Echo Dot má teraz aj teplotný senzor, vďaka ktorému môže Alexa požiadať váš inteligentný ventilátor, aby ho zapol, keď je príliš horúci. K dispozícii je tiež akcelerometer, ktorý umožňuje gestá ťuknutia.

Veľmi užitočnou novou funkciou je pridanie sieťových sietí vďaka akvizícii spoločnosti Eero spoločnosťou Amazon v roku 2019. Nové modely Echo Dot fungujú ako sieťové bezdrôtové extendery na zlepšenie výkonu Wi-Fi v celom dome so vstavaným rozhraním Aero. Každá jednotka môže pridať až 1000 štvorcových stôp pokrytia vašej existujúcej siete.

Amazon pridá vstavanú funkciu Aero do svojich modelov Echo 4. generácie a Echo Dot 4. generácie, pričom prvý model bude k dispozícii 20. októbra a druhý v najbližších mesiacoch.

Echo Dot s hodinami 5. generácie je podobný štandardnému modelu s výnimkou toho, že má vylepšený bodový displej s vysokou hustotou. Okrem času, keď požiadate Alexa o informácie, môžete vidieť aj názov aktuálne prehrávanej skladby alebo meno interpreta, počasie, jednotku výpočtu alebo merania, časy udalostí v kalendári a ďalšie.

Amazon oznámil nové modely 5. generácie Echo Dot so sieťou Aero Mesh

Echo Dot Kids je podobný štandardnému Echo Dot, ale prichádza v dvoch jedinečných tvaroch, sova a drak. Predplatitelia Amazon Kids+ tiež získajú nové hlasy Alexa špecifické pre obe kategórie. Získate ročné predplatné Amazon Kids+ a dvojročnú záruku bez starostí.

Echo Dot stojí 50 dolárov a Echo Dot s hodinami a Echo Dot Kids stojí 60 dolárov za kus.

READ  CMA vyzýva verejnosť, aby sa vyjadrila k akvizícii Activision Blizzard spoločnosťou Microsoft

Amazon oznámil nové modely 5. generácie Echo Dot so sieťou Aero Mesh

Amazon tiež oznámil nový model Echo Auto druhej generácie na použitie vo vašom aute. Vyznačuje sa tenkým dizajnom a novým lepiacim držiakom pre väčšiu flexibilitu umiestnenia. Stojí 55 dolárov.

Dôkaz 1Dôkaz 2Dôkaz 3Dôkaz 4

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close