Technológie

Amazon Prime ponúka Battlefield 1 a Battlefield V

V liste: Hľadáte nejaké staré, ale stále zábavné hry na hranie bez toho, aby ste vložili ruku do virtuálnej peňaženky? Potom je tu niekoľko dobrých správ: Predplatitelia služby Amazon Prime si môžu hneď teraz vziať štandardnú verziu Battlefield 1, pričom Battlefield V bude 2. augusta zadarmo.

Odteraz až do 4. augusta členovia Prime Gaming„Pre predplatiteľov Prime je zadarmo, nemôžete získať žiadnu PC verziu Battlefield 1. Môže ich získať Origin prostredníctvom Origin Store alebo Origin Client.

Battlefield 1 (2016) podniká kroky k prvej svetovej vojne, kde si tí, ktorí chcú robiť veci sami, môžu vychutnať šesť samostatných „vojnových príbehov“, najlepších minikampaní, ktoré sa ukazujú očami jednotlivých spojencov rôznych národností. Hlavným lákadlom je ale multiplayerový režim so 64 ľuďmi.

Battlefield V, nástupca hry Prichádza v kategórii Prime Gaming Možno si pamätáte, že Battlefield V je prvou hrou v pondelok 2. augusta podpora Štruktúra druhej svetovej vojny, keď sa v roku 2018 vrátila, bola sledovaná v reálnom čase a dnes je stále dobrá. Do konca roka 2018 sa predalo 7,3 milióna kópií, čo je menej ako polovica toho, čo sa Battlefieldu 1 podarilo v rovnakom období.

S Battlefield 2042 Vydanie je naplánované na 22. októbra a je to dobrá príležitosť na opätovné pripojenie k sérii Battlefield.

Potrebujete ďalšie hry zadarmo? Uisti sa Prezrite si naše kolo Všetko, čo ponúka epický obchod so športmi, Steam, Amazon a ďalšie.

READ  Neviete si vybrať? Google pracuje na porovnaní aplikácií v Obchode Play

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close