Technológie

Amazon prináša aktualizované tablety Fire Series, vlastnú klávesnicu a balík Microsoft 365

Amazon opäť aktualizoval svoju cenovo dostupnú sériu Fire Tablet a ďalších aktualizácií sa dočkáme tento rok. Špičkové modely HD10 Plus a Fire HD10 teraz prichádzajú s jasnými 10,1-palcovými displejmi FHD + s tenkými rámikmi a prispôsobenou kartou klávesnice Bluetooth.

Bežný Fire HD 10 je dodávaný s 3 GB RAM a 4 GB balenia. Úložisko sa pohybuje od 32 GB do 64 GB s rozšírením microSD. Amazon pri novších modeloch neprezradil presný čipset, tvrdí však, že ide o osemjadrový procesor s taktom 2,0 GHz, čo je rovnaká interpretácia ako u predchádzajúcich tabletov Zen. Model Plus je dodávaný s bezdrôtovým nabíjaním a povrchovou úpravou soft touch na zadnej strane.

Amazon Fire HD10 s puzdrom na klávesnicu
Amazon Fire HD10 s puzdrom na klávesnicu

Amazon Fire HD10 s puzdrom na klávesnicu

Modely Fire HD 10 môžete získať v novom balíku produktivity, ktorý je dodávaný s príslušenstvom pre klávesnicu a 12-mesačným osobným predplatným Microsoft 365 od 220 dolárov. HD10 začína na cene iba 150 dolárov za 32 GB výbavu, zatiaľ čo verzia Plus sa predáva za 180 dolárov.

Rad Amazon Fire Kids Pro

Rad Amazon Fire Kids Pro

Amazon tiež prináša nové tablety Fire Kids Pro v 7 „, 8“ a 10 „veľkostiach. Dodávajú sa vo viacerých farebných variantoch s rovnakou ochrannou škrupinou ako predchádzajúce modely. Všetci prichádzajú s zostaveným jednoročným predplatným Amazon Kids +. Fire Kids Pro 7 sa bude predávať za 100 dolárov, Fire HD 8 Kids Pro za 140 dolárov a HD 10 Kids Pro za 200 dolárov.

READ  Boyd predstavuje mobilný telefón s pripojením P s hernou technológiou Aristocrat Technologies

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close