Zábava

AMC Networks obnovuje Slovensko, české dohody |

20. januára 2022

AMC Networks International (AMCNI) a Magio a Digi Slovakia skupiny Slovak Telecom a dcérske spoločnosti T-Mobile TV Deutsche Telekom oznámili niekoľkoročné obnovenie svojich distribučných zmlúv.

Poskytnutím garáže AMCNI kanálov Sport 1, Sport 2, AMC, Film +, Minimax, Gymjam, Spectrum a Spectrum Home uzatvárajú spoločnosti strategickú dohodu a bavia milióny návštevníkov na Slovensku a v Českej republike. Multiplatformový kontrakt zahŕňa IPTV, DTH, káblovku a OTT garáž.

„Sme radi, že pokračujeme v úspešnom partnerstve so Slovak Telecom, GR pre Slovensko a T-Mobile TV Česká republika prostredníctvom tejto novej dlhodobej zmluvy, ktorá zahŕňa obnovenú garáž našich obľúbených sietí, rozšírený prístup k nášmu obsahu cez OTT a ďalšie platformy. Zároveň uznáva hodnotu nášho portfólia, “povedal Balázs Hajós, viceprezident pre pridružený predaj, AMC Networks International. „Stanovilo nás to ako popredného poskytovateľa našich pokračujúcich kľúčových investícií do obsahu, miestneho športu, dramatických, filmových, dokumentárnych a detských relácií, a tešíme sa na pokračovanie v predstavovaní nášho obľúbeného obsahu a značiek zákazníkom skupiny Slovak Telecom.“

Výsledkom veľkých investícií AMCNI do obsahu je, že športoví nadšenci si môžu naživo vychutnať exkluzívne európske kvalifikácie slovenskej reprezentácie UEFA, Ligu národov UEFA a medzinárodné priateľské zápasy, miestne súvisiace podujatia, ako sú UEFA Europa and Conference League a Majstrovstvá Európy EHF. Rovnako ako Tipos extraliga. Sport1 a Sport2 sú exkluzívnym domovom Formuly 1, CHL, KHL, SHL, Copa del Rey a Supercopa, Coppa Italia a Supercoppa, Ligy majstrov EHF a Európskej ligy EHF. Okrem hry sa divákom ukáže aj ocenená pôvodná produkčná dokumentárna séria na Spectrum spolu so slávnou pôvodnou sériou na AMC. Strach z chodiacich mŕtvych A Je lepšie zavolať Saula.

READ  Luxembursko je späť, zlatko! Obnova najväčších problémov z medzinárodnej priepasti

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close