Technológie

Američania dostávajú najmenej platinových trofejí za PS5, PS4

Američania môžu mať väčšiu slobodu™ pri získavaní platinových trofejí, pretože údaje spoločnosti Sony potvrdzujú, že hráči v USA zarábajú najnižšie množstvo strieborno-modrých bankov na planéte. Prieskum globálnych hráčskych trendov zverejnený spoločnosťou Sony na tohtoročnej Computer Entertainment Developers Conference odhaľuje, že v priemere zarábajú ázijskí a európski hráči celkovo viac platin.

Údaje oddeľujú japonských hráčov od Ázie a zaujímavé je, že tí s Land of the Rising Sun majú najvyššie percentá dokončenia spomedzi „veľkých titulov“ – opäť sú USA na poslednom mieste. Japonskí hráči hrajú v priemere viac hodín, hoci hrajú menej rôznych hier. Priemerný počet hráčov v USA je 10,7 rôznych titulov na používateľa, čo je viac ako dvojnásobok oproti 5,9 hrám v Japonsku.

Je zaujímavé, že Japonsko si s väčšou pravdepodobnosťou kúpi fyzické vydania, hoci vo všeobecnosti všetky regióny v tomto bode uprednostňujú digitálne sťahovanie. Aj keď žiadny z týchto trendov nie je príliš prekvapivý, je fascinujúce pozrieť sa na oficiálne údaje. Môžete sa dozvedieť viac Oficiálna prezentácia Sony [Japanese]Bol preložený a zostavený Genki_jpn na Twitteri.

READ  Potravinová charita FoodCloud rozdala v roku 2021 viac jedla ako vo svojej deväťročnej histórii

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close