Technológie

Američania prejavujú extrémny záujem o iPhone 12. Niektoré modely nemajú čas prísť včas

Spoločnosť Apple rozdelila tohtoročné predobjednávky smartfónov do dvoch kategórií. Po prvé, modely sú na vybraných trhoch k dispozícii od včera iPhone 12 a iPhone 12 Proktorý iPhonom 12 mini a iPhone 12 Pro Max pribudne až tri týždne.

Portál MacRumors hlási však enormný záujem o jeden model v USA, pričom jeho dodanie sa presunulo z pôvodne oznámeného 23. októbra na prvú polovicu novembra.

Apple

Američanov zaujíma iPhone 12 Pro modrou farbou, ktorá sa zdá byť v prvej várke vypredaná a jej dodanie sa odhaduje na 6. – 13. novembra. Ostatné konfigurácie by zatiaľ mali byť stíhané 23. októbra.

Zdroj však upozorňuje, že o novú generáciu telefónov iPhone je obrovský záujem a presun ďalších modelov do novembra je len otázkou času. Treba tiež poznamenať, že Apple stále neponúka kompletný rad smartfónov, pretože predobjednávky na iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max sa začnú až 6. novembra.

Kedy sa uvidia Slováci?

Ako sme včera informovaný, Apple zaradil slovenský trh až do druhej vlny predaja. Zatiaľ čo v iných krajinách sveta, vrátane Českej republiky, sa predpredaj začal včera (16. 10.), Slováci si pár iPhonov 12 objednajú až neskôr. Presný dátum zatiaľ nie je známy.

Screenshot / iStyle

Môžeme tak očakávať, že oneskorenie ovplyvní aj nadchádzajúcu dvojicu smartfónov, ktorých predpredaj na popredných trhoch je naplánovaný na 6. novembra.

Vzhľadom na to, že dátum uvedenia všetkých telefónov iPhone 12 stále nie je stanovený na Slovensku, môže situácia s rýchlym predajom akcií na americkom trhu spôsobiť ďalšie oneskorenie dodávok v našej krajine.

READ  Samsung Galaxy A42 je zatiaľ najlacnejšia letenka výrobcu do 5G sveta

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close