Andoger postúpil do štvrťfinále Andalusia Open

Marbella / Stornberg, 30. marca 2022

Domáci favorit a šampión z roku 2019 Pablo Andujar Zaknihoval si postup do štvrťfinále AnyTech365 Andalucia Open V klube de Denis Buende Romano v španielskej Marbelle. 134 920 € ATP Challenger Tour číslo antukového turnaja. Prešli 3 miesta. Yannick Hoffman 6-4, 6-0 z Nemecka na Estadio Manolo Santana v stredu popoludní.

Anthujar trafil štyri esá a päťkrát prelomil súperove podanie. Svetová 67-ka získala 60 percent z celkového počtu bodov za hodinu a 27 minút. Anthujar bude búchať ako ďalší Chun-hsin Cheng Z vyradeného čínskeho Taipei Elias Yemer Zo Švédska zdolal v úvodnom kole Stana Wawrinku 6:4, 7:5.

V dolnej polovici žrebovania Jiří Wesley Za okrajom Norbert Combos 6-4, 7-6 (5) zo Slovenska. Číslo Českej republiky. Na štvrtom mieste získal 78 percent bodov z prvého podania a využil dve zo svojich štyroch šancí na prestávku na víťazstvo po hodine a 46 minútach.

Po Wesleym bude nasledovať Španiel Pero Roberto Carpals. Favorit z piateho miesta bol porazený Federico Guyo Taliansko 6-4, 7-6 (4). Carballes Baena prekonal svojho súpera 77:60 a zabezpečil si víťazstvo za hodinu a 40 minút.

Pozitívny test na tému Covit-19

Medzitým prvé poradie súťaže Dominická téma Oznámené z Rakúska Instagram Mal pozitívny test na Govt-19.

„Zdá sa, že dobré správy v poslednej dobe netrvali dlho… Po včerajšej večeri mi bolo zle, nemal som dobrú noc. Po rozvinutí miernych symptómov som sa rozhodol, že si dnes ráno urobím test a vyšiel pozitívny na Kovit-19. Ako je teraz? Počkám a uvidím. Napíšem vám. Vopred vám všetkým ďakujem za podporu!

Thiem v utorok prehral odvetu s Argentínou v prvom kole po 285 dňoch. Petro Couchin.

READ  Menšie transakcie: 09/08/23