Anglicko EURO 2024 NAŽIVO: Najnovšie správy a aktualizácie, keď Jude Bellingham čelí zákazu za gesto

Anglickí fanúšikovia sú v šialenstve, keď Harry Kane na Euro 2024 vedie Three Lions proti Slovensku

Free Press

Naším poslaním je poskytovať nestranné správy založené na faktoch, ktoré sú zodpovedné a odhaľujú pravdu.

Či už je to 5 alebo 50 dolárov, každý príspevok sa počíta.

Podporte nás pri doručovaní časopisu bez agendy.

UEFA vyšetruje Angličana Judea Bellinghama za neslušné správanie po jeho poslednom 16-tom víťazstve nad Slovenskom na Euro 2024, keď ho diváci videli, ako sa chytí za rozkrok.

Po tom, čo Bellinghamov posledný úder na bicykli posunul zápas do predĺženia, Anglicko si užilo krátke návaly šťastia a zabezpečilo si víťazstvo 2:1 predtým, ako Harry Kane zamieril domov ako víťaz.

Zatiaľ čo agresívna oslava gólu Bellinghamu bola pre fanúšikov Anglicka nahnevanou správou, niektorí pozorovatelia ju vnímali ako urážku Slovenska. Napriek tomu Bellingham povedala, že sa smiala a chatovala s priateľmi na sociálnych sieťach.

„Vtipné gesto voči niektorým blízkym priateľom v hre. Nič iné ako rešpekt k tomu, ako dnes večer hral slovenský tím,“ povedal.

Anglicko sa vo štvrťfinále stretne so Švajčiarskom, keď v sobotu zdolalo obhajcu titulu Taliansko 2:0.

Southgate bude mať pred štvrťfinále veľa otázok, na ktoré bude musieť odpovedať, a kondícia Kierana Trippiera bude náročnou výzvou.

Sledujte všetky najnovšie aktualizácie a reakcie po zápase Anglicka posledných 16 rokov.

1719925142

Gareth Southgate hovorí, že Anglicko našlo svoj moment Paula Gascoigna na Euro 2024

„No, nepochybne to dodá sebavedomie celému tímu,“ povedal. „Chlapci, ktorí urobili veľký vplyv a prispeli k tomu, čo robíme: jednota a duch, ktorého potrebujete.“

Sonia Twiggová2. júla 2024 o 13:59

1719923522

Trent Alexander-Arnold mohol rozptýliť mýtus o Garethovi Southgateovi zjavným prechodom do Anglicka

Experiment Trenta Alexandra-Arnolda je mŕtvy. Čas na ďalší trendový experiment Alexandra-Arnolda. Zdá sa, že podpredseda Liverpoolu je medzinárodne nepochopený a nedostatočne využívaný talent. Jeho čas v strede poľa 123 minút proti Srbsku a Dánsku bol trvalý a dostatočne významný, vedecká cesta takého objavu, že si vyslúžila svoj vlastný status. Bol to „experiment“.

Proti Slovensku sa to považovalo za neúspech, keď Gareth Southgate pracoval pre Declana Ricea s radom partnerov – Kobi Mainu pre remeslo, Conor Gallagher pre remeslo, Jude Bellingham pre kopanie nad hlavou – a Alexander-Arnold nemal šancu. .

Aj tak nie stredopoliar. Ale Alexander-Arnold vo svojej pôvodnej inkarnácii cítil naliehavú potrebu byť správnym revolucionárom, tvorivým vrcholom, hráčom schopným robiť výnimočné. Zdalo sa, že došlo k posunu v myslení, keď Gary Neville, ktorý bol ešte pred pár týždňami v rade napravo od Anglicka, povedal, že je „nezákonné“, aby Alexander-Arnold nehral. „Je to najlepší futbalista pravého obrancu, akého sme kedy v tejto krajine videli,“ uznal Neville mimoriadny talent.

Sonia Twiggová2. júla 2024 o 13:32

1719921602

Pickford bol oslavovaný ako anglický „zlatý chlapec“

Jordan Pickford privítal „zlatého chlapca“ Judea Bellinghama po tom, ako súboj na horskej dráhe proti Slovensku v uplynulých 16 rokoch zachránil Anglicku kampaň na EURO 2024.

Anglicku sa nepodarilo zrušiť úvodný gól Ivana Schranza za Willy Slovakia, Phil Foden mal gól, ktorý VAR rozhodol z ofsajdu, Harry Kane premárnil veľkú šancu a Declan Rice trafil žrď.

Ale hviezda Realu Madrid Bellingham vyrovnala strhujúcou hlavičkou päť minút po prestávke predtým, ako Kane zamieril domov skoro v predĺžení, keď tím Southgate vyhral 2:1.

Sonia Twiggová2. júla 2024 o 13:00

1719919709

Jude Bellingham čelí zákazu činnosti za gestikuláciu publiku počas víťazstva Anglicka na Eure 2024

Jude Bellingham čelí možnému zákazu činnosti na EURO 2024 po tom, čo UEFA začala vyšetrovanie jeho gesta pri oslave veľkolepého kopu nad hlavou v ich posledných 16 zápasoch proti Slovensku v nedeľu.

Po jeho góle Bellingham zakričal „Kto iný?!“ Po skórovaní sa rozbehol k fanúšikom Anglicka. Na videu bolo vidieť, ako útočník Realu Madrid bozkáva ruku a chytí sa za rozkrok v geste na strane ihriska.

Sonia Twiggová2. júla 2024 o 12:28

1719919670

Judd Bellingham poskytol spásu, ale nedokázal pokryť hlavné nedostatky Anglicka

„Bol som si istý, že dosiahneme cieľ. Nemyslel som si, že to bude tak neskoro. Ešte som nebol pripravený ísť domov a hráči to vnímali rovnako.“

Sonia Twiggová2. júla 2024 o 12:27

1719919631

Zvieracia kazajka Garetha Southgatea opäť dusí Anglicko – no prichádza z toho poučenie

Minútu po kraľovaní Garetha Southgatea odtikali hodiny zlého zápasu, ktorý vyzeral ako skľučujúci koniec druhého najlepšieho funkčného obdobia akéhokoľvek anglického manažéra.

Ale bol tu jeden príklad brilantnosti; Kop na bicykli, vyrovnanie času zranení, záchranné lano, gól, ktorý by mohol pretvoriť históriu Anglicka a čas Southgatea.

1719919587

Až kým nezasiahne vo vzduchu Jude Bellingham. Pokiaľ ide o zdôraznenie, že Bellingham má kombináciu zručností, techniky a prístupu, aby splnil prísľub veľkosti. Southgate mal svoje dôvody na to, aby ho nahradil: Lukas Haraslin dostal žltú kartu za zlý výpad a bol dosť nerozvážny, aby položil ruky na rozhodcu. Vydržal slabý výkon.

Sonia Twiggová2. júla 2024 o 12:26