Anglicko vs Slovensko Hodnotenie hráčov 'Nie' Foden má skóre 3/10

Roy z Rovers Jude Bellingham a víťaz predĺženia Harry Kane poslal Anglicko do štvrťfinále Euro 2024 výhrou 2:1 nad Slovenskom.

Three Lions by sa mali výrazne zlepšiť proti poslednému ôsmemu Super Švajčiarsku, ale Gareth Southgate žije v boji ďalší deň a určite ho delia len pár sekúnd od nájdenia náhrady.

Takto sme ohodnotili hráčov Anglicka z 10:

Jordan Pickford 6/10

Slovensko bolo gólovo bezmocné a robilo všetko pre zrýchlenie útokov. Trochu svojvoľný, ale prejavil väčšiu naliehavosť ako väčšina jeho spoluhráčov v poli.

Kieran Tripper 5/10

Príležitostne napredoval dobre, ale často bol vystavený v defenzíve. Mal využiť najväčšiu šancu Anglicka v prvom polčase.

Mark Guehi 7/10

Chytil sa za bránku, ale dobre bojoval po skorej žltej karte, ktorá by ho vyradila zo štvrťfinále. Svoj podiel na remíze zohral úžasný Bellingham.

John Stones 7/10

Nech je jeho podráždenie všetkým jasné, pretože lopta bola zložená ako zvyčajne a bolo predložených niekoľko možností. Aspoň to pokračovalo, pretože ostatní rýchlo mizli.

Kyle Walker 4/10

Hrozný prvý polčas. Hráči ho niekedy trhali, ak mal na sebe dres Manchestru City. Rovnako zlý, ako hral za Anglicko.

Declan Rice 6/10

Bohužiaľ, jeho nešťastná snaha skončila mimo brány a Anglicko tak vyskúšalo celý zápas. Strihajte na frustrovanú postavu, keď miznú možnosti okolo.

Gobi Mainoo 7/10

Hráč, ktorý chce ťahať útok na Slovensko. Svoju triedu ukázal peknými dotykmi, ale veľa dokázal len so zjavnou podporou, ktorá mu chýbala.

Jude Bellingham 7/10

Bolo šťastie, že som bol na ihrisku taký nešikovný ako on, ale tá hollywoodska vyrovnanosť obstojí v skúške času. Sledujte to znova a znova.

READ  Djokovič v druhom sete porazil Filipa až do belehradského finále

Bugayo Saka 5/10

Ian Wright splnil svoje želanie a Saga bol neskoro premenovaný na ľavého obrancu, ale nemyslite si, že tento pokus bude mať druhý pokus. Začal dobre, ale čoskoro som bol unavený.

Bill Foden 3/10

Jeho beh mohol byť dosť dobrý na to, aby si myslel, že Anglicko vyrovnalo, ale nie inak. Slabý zápas na celé kolo od vysoko kvalifikovaného hráča.

Harry Kane 6/10

Dlhá a náročná sezóna sa na Kaneovi opäť raz jednoznačne podpísala, no stačí mu len pričuchnúť. Musel som kopať hlboko a nájsť druhý dych na posledných osem.

Alternatívne:

Cole Palmer 6/10

Konečne sa predstavil a ukázal, čo dokáže s loptou. Väčšinu leta predstavoval väčšiu hrozbu ako Saga.

Eberechi Eze 6/10

Po reštrukturalizácii Anglicka sa presunul z piliera na post, ale ukázal svoje schopnosti. Ďalší, ktorý si zaslúži pár minút navyše.

Evan Toney 6/10

Nezdalo sa, že by sa na zápas hodil, ale jeho hlavička, ktorá pripravila Kaneovho víťaza, bola najlepším krosom Anglicka vo všetkých súťažiach.