Anglicko vs Slovensko vrátane televíznych kanálov, načasovania a kurzov.

Euro 2024 sa dostalo do poslednej 16. fázy, keď Anglicko dnes o 17:00 BST nastúpi proti Slovensku a o 20:00 bude nasledovať Španielsko proti Gruzínsku.

Tím Garetha Southgatea sa stretne so Slovenskom, čo môže byť pre Anglicko priaznivé. Tím Southgate nedokázal zaujať v prvých troch zápasoch, keď strelil iba dva góly bez toho, aby predstavoval skutočnú hrozbu.

Slabý výkon v skupinových zápasoch vyvrcholil nespokojnými anglickými fanúšikmi, ktorí po remíze 0:0 so Slovinskom hádzali na Garetha Southgate plastové poháre od piva a rodiny hráčov boli zaliate „zo všetkých uhlov“ po tom, čo ich chytila ​​krížová paľba.

Obhajca titulu Taliansko včera vypadol z Euro 2024 po prehre 2:0 so Švajčiarskom v osemfinále.

Góly v každom polčase od Rema Frolera a Rubena Vargasa zabezpečili Švajčiarom prvé víťazstvo proti ich južným susedom po 31 rokoch, pričom 6. júla pripravili štvrťfinále proti Anglicku alebo Slovensku.

Medzitým bolo Nemecko pár minút od zúfalstva, pretože dve veľké výzvy VAR viedli hostiteľskú krajinu k víťazstvu 2:0 nad Dánskom a dostali sa do štvrťfinále.

Dnešné zápasy

Anglicko vs Slovensko

Anglicko nehralo dobre, ale nedalo gól. To bude priveľa zo Slovenska, kto sa bude hlboko brániť a bude frustrovaný. Southgate však rozhodne nemôže pokračovať v boji v útoku vzhľadom na talent, ktorý má k dispozícii.
Predpokladané skóre: 2-0

READ  Superstaristka Barbora Piešová pokrstila album ako nikdy predtým. Potrebovala hasičské auto a ochranný odev