Technológie

Anketa: Aká je najlepšia hra na právniky v esách?

Pred 20 rokmi, 12. októbra 2001, vyšla na Game Boy Advance prvá hra Ace Attorney. Aj keď sme hru nemohli dostať v angličtine až do roku 2005-keď bola znovu vydaná na DS-sériu Ace Attorney si ľudia na celom svete už dlho obľúbili.

Väčšinu z toho má na svedomí milovaný hrdina Phoenix „Nick“ Wright, ktorého kariéra nás prevedie najpopulárnejšími súdnymi prípadmi začínajúceho právnika, v ktorých má každý, koho pozná, obvinenie z vraždy. Najmenej Spolu s ďalšími obľúbenými seriálmi, akými sú Miles Edgeworth, Francesca van Karma, Apollo Justice a rodina Fay, Phoenix nielenže oslobodzuje svojich klientov-rozuzľuje studené prípady, odhaľuje dávno zabudnuté zločiny a vyjednáva s teroristami.

Pretože sa obľúbená hra / prípad / postava každého líši od človeka k človeku, veľmi ťažko sme sa hodnotili – preto sme späť, aby sme oslávili 20. výročie narodenia Phoenixa Wrighta a priateľov. Hry.

Nižšie nájdete kandidátov; Registrovaní používatelia Nintendo Life môžu akékoľvek (alebo všetky) hry hodnotiť kliknutím na hviezdičky. Ak ste už tieto hry hodnotili – najlepšie! – Môžete zdvihnúť nohy. Presne ako my Najlepších 50 fázových hlasovaníVýsledné poradie (ktoré čoskoro zverejníme) bude vygenerované z databázy užívateľských hodnotení NL, a preto podlieha plynulosti a mení sa aj po zverejnení.

Ak ste v polovici hry Ace Attorney (možno ste ešte nedokončili Chronicles, pretože je príliš dlhá), potom sa nebojte – svoje skóre môžete do hry pridať kedykoľvek v budúcnosti. Ovplyvnite počet a poradie.

Áno, pridali sme Leighton vs Wright. Poďme ohodnotiť!

Ohodnoťte každú hru Ace Lawyer:

Kliknutím na hviezdičky nižšie ohodnotíte 10 z každej hry Ace Lawyer, ktorú hráte:

Ďakujeme za hodnotenie! Výsledky sa dozvieme v budúcnosti, ale pamätajte: Rovnako ako v 50. rokoch nášho webu je zoznam plynulý, takže aj keď zmeškáte hlasovanie pred zverejnením výsledkov, poradie po zverejnení môžete stále ovplyvniť.

Ak chcete obhájiť svoje výsledky – rovnako ako si myslíte, že cirkusový prípad je najlepší – dajte nám vedieť svoje myšlienky v nižšie uvedených komentároch!

READ  Používaním dátového centra ako jedálne sú údaje zničené • log

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close