šport

Ankita Raina, Ruduja Bhosale postúpili do semifinále dvojhry

Títo dvaja hráči sa v sobotu stretnú v celoindickom semifinále.

Indické reprezentantky Ankita Raina a Ruduja Bhosale ukázali obrovské odhodlanie, keď si v piatok pripísali trojsetové víťazstvo na postup do semifinále dvojhry na KPB Trust ITF Women’s Open na štadióne KSLTA v Bengaluru.

Reina, štvrtý nasadený na turnaji, porazil Dee Hertzelasa z Bosny a Hercegoviny 6:1, 6:7 (7), 7:5, zatiaľ čo Pozale zdolal ôsmeho Edena Silvu z Británie 3:6, 7:6 (5). , 6. Odpočítavané. -4.

Raina bude v sobotu čeliť Bhosale v celoindickom semifinále.

Turnaj v hodnote 40 000 $, ktorý je súčasťou ITF Women’s World Tennis Tour, organizuje Karnataka State Lawn Tennis Association (KSLTA) a sponzoruje ho KPB Family Trust.

Predtým sa do semifinále prebojovala aj najlepšie nasadená Češka Brenda Fruhvirtová, ktorá zvíťazila 6:0, 7:5 nad šiestou nasadenou Indonéziou Madeleine Nugroho. Piata nasadená Dalila Jakubowiczová sa tiež prebojovala do ďalšieho štvrťfinále s ľahkou výhrou 6:2, 6:0 nad Igumi Yamazaki.

Indické športové prenosy naživoE je teraz v pohotovosti

„Prvý set bol veľmi jednoduchý a rýchly a v druhom som viedol 5:3, ale nevyužil som svoje šance. Potom som za stavu 5:5 prelomil jej podanie a potom som si podržal podanie, aby som zápas vyhral. Som rád, že to nie je trojsetový zápas, keďže fyzicky na tom nie som na 100 percent – ​​možno kvôli zápasom a teplu. Som šťastná, že som vyhrala,“ povedala Fruhvirtová po výhre.

Bosale a jeho švédska partnerka Jacqueline Awad nakoniec prehrali 6-2, 3-6, 8-10 s portugalským párom č. 1 Jorgem Francescom a Jorgem Matildeom.

Francesca-Matilte bude v sobotňajšom finále čeliť grécko-britskej dvojici Valentini Grammaticopoulou, Eden Silva. Grammatikopoulou a Silva zdolali Slovenku Dalilu Jakupovičovú a Francúzku Amandine Hesseovú 6:1, 6:3.

Sledujte Khel Now a získajte ďalšie aktualizácie Facebook, TwitterA Instagram A pridajte sa k našej komunite telegram.

READ  Amanda Anisimová sa v Madride stala úradujúcou šampiónkou

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close