šport

Anthony Limbrick podporuje DNS na Pleasure Pleasure

Anthony Limbrick

New Saints sú dnes večer v Cardiffe na treťom predkole Európskej konferencie proti päťnásobným českým majstrom.

Tím Limbrique postúpil za Glendorana a Gauna Salgrisa, ale čelil vážnej skúške proti Blasenovi, ktorý si za posledné desaťročie užil päť kampaní v Lige majstrov, kde porazil Rómov a v roku 2018 postúpil do Realu Madrid.

Po dvojtýždňových prázdninách pre hráčov v lete však DNS dosiahlo vysokú úroveň kondície – podľa slov ich hlavného trénera -. Limbrick má pocit, že úroveň kondície na strane, ktorú prijal v minulej sezóne, sa výrazne zlepšila. „Fyzicky je to fyzicky o jeden krok nad fyzickými hráčmi, ale tentoraz sme v dobrej forme,“ povedal Limbrick o potenciáli odporu.

„Mali sme iba dva týždne mimo sezónu, hráči tvrdo pracovali viac ako šesť týždňov, skutočne sme prišli fyzicky a štatistiky sú pre nás veľmi dobré.“

„Pri pohľade na tím z minulého roka v porovnaní s tým, kde sme teraz, si myslím, že sme fyzicky silní, a to v dvoch rôznych ohľadoch.

„Na našich výkonoch je vidieť, že keď sme silní v hrách, pozeráme sa späť na prvý polčas a na zápasy.“

„Musíme ísť kus cesty, urobili sme veľa investícií, nová telocvičňa, ktorú chlapci používajú, bola postavená, klub nás skutočne podporil. Teraz to naozaj prichádza.“

Limbrick, ktorý hodnotí spôsobilosť kľúčového krídelníka Ryana Propelina (bok) pred dnešným duelom v Cardiffe, si myslí, že jeho strana by mala ponúknuť „najlepšiu hru“, aby priniesla pozitívny výsledok.

Vedúci tasmánskeho pôvodu dodal: „Musíme podať svoju najlepšiu hru. Ukázali sme to v odkazoch-viem, že je to zábava, pretože sme celkovo vyhrali 10: 1, ale nie vždy to dávame dohromady.“

„Stále cítime, že môžeme tvoriť, takže musíme byť bezohľadní.“

„Druhá vec je strategicky správna defenzíva, uistiť sa, že sme pevní, ale stále im dávať hru.“

„Nemôžeme sedieť na dvoch nohách, to nemôžete urobiť. Budeme agresívni a potom pristúpime k hre.

„A tretia vec je fyzicky. Tieto tri veci musíme priniesť na stôl vo veľkých zápasoch proti veľkým tímom.

Diváci Plzeň nedokázali vo významnom období dokončiť prvé dve miesta českého prvého letu v rokoch 2010 až 2020 vrátane piatich národných korún.

V kampani 2020/21 však odišli a skončili na prekvapujúcom piatom mieste, ale začínajú novú éru pod vedením nového šéfa Michaela Blakea.

Blisson bude normálne hrať systémom 4-1-4-1 a Limbrick očakáva hrozby v podobe silného francúzskeho útočníka Jeana-Davida Beauguela a šesťmetrového 6-palcového obrovského útočníka Tomáša Soriho.

Môžu sa pochváliť talentovaným slovenským stredopoliarom Miroslavom Keserom a rýchlym pravým krídelníkom Joelom Nakandu Kayambom, ktorí stoja za celým českým internacionálom Jacobom Probekom.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close