Technológie

Apple skončil: Apple Watch Series 6 prídu na nasledujúcom podujatí.

Podobné informácie sme už písali v článku o udalosti, Teraz ich však potvrdil zručný vývojár Guilherme Rambo. Pochoval kódy oficiálneho streamu a našiel odkaz na ďalšie produkty Apple Watch Series 6 +. 15. september bude veľmi zaujímavý!

Apple Watch Series 6 sú potvrdené

Apple to dnes „vystrelil“ skutočne veľké. Okrem zverejnenia pozvánky na svojom webe začala aj s oficiálnym streamovaním na YouTube. Môžete ho otvoriť kliknutím na tento odkazk,

Šikovný vývojár Guilhermu Rambovi zlyhala a rozhodla sa skontrolovať kód odkazu. Dozvedel sa cenné informácie. Metadáta skrývajú kľúčové slová pre najlepšie zacielenie obsah, Vždy sa dajú použiť pri pridávaní videa.

Ako môžete vidieť na dvadsiatej nižšie, objavujú sa tu rôzne výrazy. Ale najdôležitejšie je „Séria 6“, Týmto spôsobom Apple nepriamo potvrdil príchod nových hodiniek.

Pozorné oko si tiež všimne kľúčové slovo „iPad Air„. V tomto prípade je však príliš všeobecné, aby sme hovorili o novom zariadení. Cupertiánsky gigant už predáva tablety s týmto názvom a podobne nemusí to byť očakávaný iPad Air 4. generácie (aj keď si myslíme, že to funguje). Nechajme sa prekvapiť.

Konferencia sa uskutoční v Apple Parku č bez účasti novinárov, Všetko bude prebiehať online rovnakým spôsobom ako na WWDC 2020. Predpokladáme, že to bude veľmi zaujímavá prezentácia,

Ak si to chcete pozrieť aj vy, pripravte sa na 15. septembra o 19:00, Všetko samozrejme budeme pozorne sledovať a včas o tom informovať. Tešíte sa na nové hodinky?

zdroj

READ  Slovenský prezident musel presvedčiť svojho českého kolegu, aby doručil nového premiéra - EURACTIV.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close