Ekonomika

Aprílové propagačné ceny Air France-KLM za cestovanie do 30. septembra 2023

Air France-KLM Flying Blue aktualizovala svoje najnovšie propagačné ceny platné pre cestovanie do 30. septembra 2023, ktoré je potrebné rezervovať do 30. apríla.

Maximálna zľava je zvyčajne 50 % z požadovaného počtu míľ (často je zľava 25 %).

Ak chcete získať propagačné ceny, môžete navštíviť webovú stránku Flying Blue Tu Alebo Tu.

Flying Blue míle je možné často vymieňať s bonusmi. Môžete si pozrieť najnovšiu ponuku Tu.

Dostupné trasy pre propagačné ceny v apríli 2023

Krátka/stredná vzdialenosť

Veľká vzdialenosť

hľadanie Montreal – Paríž

Obmedzená dostupnosť počas letných mesiacov. Ak chcete získať dostupné termíny, musíte použiť mesačný kalendár dostupnosti.

Tieto môžu byť zaznamenané oboma spôsobmi. Tie sa neobmedzujú len na lety z Európy, pretože všetky diaľkové destinácie platia v oboch smeroch. Flying Blue v minulosti rozdeľoval Európu na zóny 1, 2 a 3, no teraz pre všetky používa názov EURÓPA.

Všimnite si, že Európa musí zahŕňať všetky nasledujúce krajiny na udeľovanie cien na dlhé vzdialenosti:

Európa 1
Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Írsko, Spojené kráľovstvo, Holandsko, Švajčiarsko, Luxembursko

Európa 2
Rakúsko, Baleárske ostrovy, Fínsko, Dánsko, Taliansko, Malta, Nórsko, Portugalsko, Španielsko, Švédsko

Európa 3
Albánsko, Alžírsko, Arménsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Cyprus, Kanárske ostrovy, Chorvátsko, Chorvátsko, Česká republika, Estónsko, Grécko, Maďarsko, Izrael, Líbya, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Moldavsko, Poľsko, Maroko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Turecko, Tunisko, Ukrajina.

Flying Blue zmenila dane a v podstate účtuje palivové príplatky za ocenené letenky, vďaka čomu sú ekonomické ocenenia výhodnejšie, než boli. Palivový príplatok, ktorý Air France-KLM teraz nazýva „medzinárodný príplatok uložený dopravcom“, je navyše obmedzený na prémiové ekonomické lety, lety v obchodnej triede a lety prvej triedy.

Záver

Počas tohto mesiaca je k dispozícii niekoľko diaľkových slotov, ale dostupnosť je počas letných mesiacov kvôli prázdninám veľmi zriedkavá.

READ  Ceny ropy sú stabilné, pretože obavy Číny Covid prevažujú nad problémami s dodávkami

Tu sú zmluvné podmienky pre túto kategóriu ocenenia:

Akciové odmenové letenky je potrebné rezervovať cez www.airfrance.com alebo www.klm.com (rezerváciu pre neplnoletých, ktorí cestujú sami alebo s dieťaťom mladším ako 2 roky, je potrebné v týchto prípadoch zarezervovať telefonicky na zákazníckom servise).

Akciové odmenové vstupenky vydané do 29. júna 2022 je možné bezplatne zmeniť alebo zrušiť. Akciové odmenové lístky vydané 29. júna 2022 je možné zmeniť alebo zrušiť za poplatok 50 €. Podrobnosti vám poskytne zákaznícky servis.

Akciové odmenové letenky podliehajú všeobecným obchodným podmienkam prevádzkujúcej leteckej spoločnosti.

Vstupenky s promočnými odmenami sú k dispozícii pre jednosmerné a spiatočné letenky zaplatené pomocou míľ (lístky s propagačnými odmenami nie sú k dispozícii pri nákupe s míľami a hotovosťou).

Propagačné odmenové vstupenky závisia od dostupnosti.

Poplatky za kilometre pre vzdialené destinácie sú uvedené pri letoch do/z Paríža alebo Amsterdamu.

Propagačné ocenené letenky na diaľkové lety s odletom alebo príletom do Európy, ako je definované IATA ako Albánsko, Alžírsko, Arménsko, Rakúsko, Baleárske ostrovy, Bielorusko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Kanárske ostrovy, Chorvátsko, Cyprus. , Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Izrael, Taliansko, Lotyšsko, Líbya, Litva, Luxembursko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Maroko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, Spojené kráľovstvo, západné Rusko.

Z dôvodu pandémie COVID-19 si môžete prečítať aktualizované pravidlá preknihovania pre propagačné odmeny tu: https://www.flyingblue.com/en/news/rebook-policy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close