Technológie

Apropo: Ktorá nezávislá hra by mala byť ďalšou verziou „99“?

Tetris99. Back-Man99. Bratia Super Mario. 35 99. Flake 99. Och, nie, prepáčte, nakoniec chutná letná párty, nie videohra. Ale máte pravdu: vidíme, že sa objavuje nový trend, aj keď na zásadnom základe Starý Nový trend: Battle Royale.

Pozadie na hry série 99 je jednoduché: 99 (alebo 35) ľudí vstúpi do ringu, hrajú rovnakú hru a pokračujú v ich postupnom odstraňovaní, až kým nepríde pravidlo, ktoré vyhrá 98 (alebo 34) porazených. Opláchnite a opakujte. Je ľahké sa naučiť rovnako ako postavy a návykové ako Haripo Tongfastics (kto to urobil) Č. Sponzorom tohto príspevku, mimochodom, som hladný. Ahoj, Haripo, ak si toto čítaš. Zavolaj mi).

Poskytli sme svoje myšlienky Nové hry Nintendo War Royals V minulosti to však boli väčšinou hry prvej strany a malo by ísť o Battle Royals Všetci – Teda až kým sa opäť nezašpinia.

Aké scenáre by teda malo Nintendo nastaviť pre ďalšiu hru s 99 tematikou? Tu je niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu začať:

Celeste 99 (alebo 35)

Stávky na ktorú horu?
Stávky na ktorú horu?

Super Mario Brothers 35 by sa bez problémov zmestil na jednu z najlepších platforiem budúceho desaťročia, a hoci nikto z nás v spoločnosti Nintendo Life nemá dostatok herných dizajnérov, aby vedel, ako by Celeste Battle Royale vyzeral (alebo ako funguje), dúfame, že tvorcovia z toho bude mať niekoľko dobrých nápadov.

Tiež, pretože to bolo vytvorené tými istými ľuďmi – ako a Towerfall 99 tiež? Spoločenská hra s lukostreľbou sa už veľmi dobre hodí do hry Royal Dynamics of War Sada pravidiel hry Hunger Game vytvorených fanúšikmi„Vždy budeme hrať medzi tímami CVG a ONM. Prepínač základnej hry podporuje až šesť ľudí, takže si priblížte štadióny a vysaďte ďalších hráčov … Jednoduché, že?

READ  Dovozca: Modifikácia ROM 2.0 prináša veľké zmeny v používateľskom rozhraní a bitkách

V údolí Stardew 99

Boj na farme
Boj na farme

Battle Royale, ktorý sa skončil o pár minút, bol pre zbabelcov. Vyhrajte nás proti 99 farmárom, ktorí boli podobne odhodlaní, a urobte viac zásob ako Tetris alebo Back-Man: kto môže za rok získať viac peňazí z poľnohospodárstva?

Hmmm, asi by to nemalo fungovať vo veľkom, ale môžeme si predstaviť Startu PR, kde je cieľom chytiť viac rýb alebo sa dostať do mín. To možno nie sme my, ale bude to zábavné sa na to pozerať.

Baba si ty 99 (AKA Baba Is S)

Vchádza 99 babičiek.  Baba odchádza
Vchádza 99 babičiek. Baba odchádza

Budeme úprimní: pre názov sme si vybrali práve toto. Ale Obrázok 99 Babas, každá druhá baba sa snaží vyriešiť hádanku skôr, ako ju zvládne. Hra Baba Is You má viac ako 200 úrovní, čo znamená, že si môžete zahrať verziu Battle Royale 200krát a nevidieť dvakrát rovnakú úroveň. A čo viac, scény v hre sú jednoduché, čo sa dobre premieta do rozhrania v štýle Tetris 99.

Strýko varenia 99

Mama varí
Mama varí

Zrozumiteľné. Je to v podstate Veľký britský ústup„Videohra – nie je to to, čo chcú všetci?

Hra Hus bez názvu 99

Nezbedné kačice
Nezbedné kačice

Deväťdesiatdeväť strašidelných kačíc. Frustrovaný farmár. Zmätok? Stavíte sa. Trúbenie? Samozrejme. Ako vyhráš? Veľmi strašidelná kačica.

Vroom na nočnej oblohe 99

Bottle Royal je o tom, že chce najskôr opustiť hru
Bottle Royal je o tom, že chce najskôr opustiť hru

Víťaz stále hrá aj po dvoch minútach.

Môžeme teda poraziť naše (väčšinou radikálne) nápady na ďalší Battle Royale v štýle Nintendo? Dajte nám svoje kúsky v komentároch nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close